Menu

PPHU Lewandowski Artur

Sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych. powiat pucki, wejherowski, lęborski, miasto Gdynia. Krótkie terminy realizacji.

28 lat doświadczenia

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Puck

Firma P.P.H.U. Lewandowski Artur świadczy szerokie spektrum usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych.

Do naszych realizacji wykorzystujemy wyłącznie moduły producentów TIER1.

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA OSZCZĘDNOŚCI

Odnawialne źródła energii to dziś najlepsze rozwiązanie dla osób oraz przedsiębiorstw, którym zależy na obniżeniu rachunków za prąd. Ty również szukasz sposobów na oszczędność energii elektrycznej? Warto abyś przy takiej inwestycji otrzymał pomoc od kogoś, kto doskonale zna zagadnienie fotowoltaiki i wie jak się za nie zabrać, a także dopasować możliwe rozwiązania do Twojego zapotrzebowania. Nie zwlekaj i zgłoś się do nas – nie będziesz żałować.

Od początku istnienia firmy stawiamy na wysoką jakość wykonanych prac. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc fachową wiedzą i poradą. Na miejsce dostarczamy własne urządzenia i materiały instalacyjne. Przed zakupem urządzenia dokonujemy wizji lokalnej oraz zapoznajemy się z preferencjami i potrzebami domowników. W razie jakichkolwiek wątpliwości ze strony Klienta, dopasujemy najlepsze dla niego rozwiązanie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DLA KAŻDEGO KLIENTA

Wykonujemy instalacje związane z fotowoltaiką w sposób kompleksowy. Przed rozpoczęciem prac przeprowadzimy audyt energetyczny we wskazanym miejscu, zapoznamy się z Twoją sytuacją i dopasujemy dla ciebie taki rodzaj instalacji, jaki najlepiej spełni swoje zadanie. Przed ostateczną decyzją zapoznamy cię z tym, na jakie oszczędności możesz liczyć. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i każde w podobny sposób wyceniamy.

Dla naszych klientów wykonujemy także projekty instalacji fotowoltaicznych, które są indywidualnie dopasowane do każdego miejsca. Z naszej strony możesz liczyć na dopełnienie wszelkich formalności oraz możesz powierzyć nam koordynację odbioru instalacji.W razie zapotrzebowania świadczymy również wszelkie usługi serwisowe oraz naprawcze na swoich instalacjach.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

PPHU Lewandowski Artur pracuje z producentami:

PPHU Lewandowski Artur korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje PPHU Lewandowski Artur

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez PPHU Lewandowski Artur

Adres PPHU Lewandowski Artur

Rybacka 25, 84-100 Puck

PPHU Lewandowski Artur - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o PPHU Lewandowski Artur

PPHU Lewandowski Artur nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz PPHU Lewandowski Artur na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz PPHU Lewandowski Artur?