COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

SOLAR HELIOS Piotr Kucab


Zajmuję się instalacjami fotowoltaicznymi: doradztwo, montaż, odbiory powykonawcze i okresowe oraz pomiary wydajności instalacji PV, czyszczenie paneli fotowoltaicznych

Nasza misja to rozwijanie energetyki rozproszonej w Polsce, zgodnie z Polskimi Normami, która da Naszym Klientom bezpieczną i darmową energię elektryczną. Kierujemy się etyką, uczciwością i fachowością, w dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Dążymy do tego, aby nasza firma była bezpiecznym miejscem pracy dla wielu fachowców z pasją, którzy chcą ciągle się rozwijać.

Pragniemy być z Naszymi Klientami od momentu decyzji, poprzez realizację zlecenia jak i po jego wykonaniu. Ich dobre słowo o nas będzie naszą najlepszą zapłatą i reklamą.

Zajmujemy się:

1. Doradztwem w doborze instalacji fotowoltaicznej: Określamy rzeczywistą, potrzebną moc instalacji, która spowoduje, że nasz Klient będzie niezależnym energetycznie. Opieramy wyliczenia na rocznym zużycie energii elektrycznej gospodarstwa domowego, kąta nachylenia połaci dachu i odchylenie dachu do południa. Nie narażamy swoich klientów na niepotrzebne kWp. Nasz Klient to nasz partner. Dobieramy odpowiedni typ i moc paneli, które będą, w najbardziej optymalny sposób, produkować prąd dla Twojej rodziny. Nasze instalację muszą być efektywne i estetyczne, aby przez lata komponowały się z Twoim domem. Nie jesteśmy korporacją, nie proponujemy wszystkim naszym Klientom tych samych paneli, bo hurtowo i tanio je kupiliśmy, czy też zalegają na magazynie. Od wyboru falownika, który jest sercem i mózgiem, zależy sprawność i efektywność Twojej instalacji PV. Dokładamy największych starań, aby Twoja domowa elektrownia, działała najlepiej jak się da. Podczas wyboru Twojego falownika, analizujemy wszystkie parametry tak, aby Twoje panele dostarczyły Ci tyle prądu byś uniezależnił się od podwyżek prądu. Nie proponujemy falownika o mocy 5kW dla mocy paneli 5kWp- w taki sposób nie nie dobiera się falownika do generatora PV na dachu lub gruncie.

2.Montażem: Współpracujemy z doświadczonymi ekipami monterskimi. Nadzór nad nimi prowadzony jest przez instalatora, posiadającego certyfikat UDT oraz uprawnienia elektryczne eksploatacji i dozoru. Konfiguracją systemu: Komunikujemy Twoją instalację z aplikacjami mobilnymi oraz w internecie, abyś miał pełen podgląd produkcji energii elektrycznej przez Twoją domową elektrownię słoneczną.

3. Odbiorem z pomiarami: Jako nieliczna firma fotowoltaiczna w woj. pomorskim wykonujemy odbiór powykonawczy w postaci pomiarów elektrycznych, który jest wymagany polskim przepisami oraz normą: PN-EN-62446-1_2016. Badamy instalację w rzeczywistych warunkach pracy i odnosimy się do wyników pomiarów do parametrów znamionowych z karty katalogowej. Tego typu pomiar pozwala jednoznacznie określić, czy wykonana instalacja, pracuje z odpowiednią wydajnością. Dzięki nim mamy pewność poprawności wykonania instalacji fotowoltaicznej oraz jej bezpieczeństwa. Bez dokonania tych pomiarów, nie jesteś w stanie stwierdzić, czy wszystko zostało dobrze połączone i dobrane. Powierzasz swój dorobek życia oraz koszt instalacji słowu instalatora i przedstawiciela handlowego, że “wszystko jest dobrze zrobione i będzie działać” Protokół i analizę wyników badań przekazujemy dla Ciebie, jako dowód naszej poprawnie wykonanej pracy, w cenie instalacji.

4. Myciem paneli fotowoltaicznych: Wiemy, że czystość paneli jest gwarancją bezawaryjnej pracy instalacji fotowoltaicznej przez długie lata. Posiadanie regularnie mytej, 1-2 razy w roku, instalacji PV, jest gwarantem uznania, w razie problemów, przez producenta wymiany lub naprawy gwarancyjnej modułów fotowoltaicznych. Wynika to z zapisów w karcie gwarancyjnej paneli. Posiadamy własny sprzęt oraz technologię bezpiecznego mycia paneli, czystą zdemineralizowaną wodą, która zapewnia wydajność oraz żywotność mechaniczną paneli PV. Dla klientów, którzy zamówili naszą instalację fotowoltaiczną, przygotowaliśmy specjalne oferty na coroczne czyszczenie instalacji.

SOLAR HELIOS Piotr Kucab pracuje z producentami:

SOLAR HELIOS Piotr Kucab współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

REC Logo
QCells Logo
LONGi Logo
LG Solar Logo
Ja Solar Logo
Trina Solar Logo
Jinko Logo
Fronius Logo
Huawei Logo
SolarEdge Logo
Panasonic Logo
SunPower Logo
Sharp Logo
ZNShine Logo
Selfa Logo
Bruk-bet Logo
Seraphim Logo
FuturaSun Logo
SMA Solar Logo

Skontaktuj się z SOLAR HELIOS Piotr Kucab


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

SOLAR HELIOS Piotr Kucab nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone