Menu

SOLAR HELIOS Piotr Kucab verified

5.0

(46 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Zajmuję się instalacjami fotowoltaicznymi:doradztwo,montaż,odbiory powykonawcze i okresowe oraz pomiary wydajności instalacji PV,czyszczenie paneli fotowoltaicznych

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Swarzewo

Nasza misja to rozwijanie energetyki rozproszonej w Polsce, zgodnie z Polskimi Normami, która da Naszym Klientom bezpieczną i darmową energię elektryczną. Kierujemy się etyką, uczciwością i fachowością, w dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Dążymy do tego, aby nasza firma była bezpiecznym miejscem pracy dla wielu fachowców z pasją, którzy chcą ciągle się rozwijać.

Pragniemy być z Naszymi Klientami od momentu decyzji, poprzez realizację zlecenia jak i po jego wykonaniu. Ich dobre słowo o nas będzie naszą najlepszą zapłatą i reklamą.

Zajmujemy się:

1. Doradztwem w doborze instalacji fotowoltaicznej: Określamy rzeczywistą, potrzebną moc instalacji, która spowoduje, że nasz Klient będzie niezależnym energetycznie. Opieramy wyliczenia na rocznym zużycie energii elektrycznej gospodarstwa domowego, kąta nachylenia połaci dachu i odchylenie dachu do południa. Nie narażamy swoich klientów na niepotrzebne kWp. Nasz Klient to nasz partner. Dobieramy odpowiedni typ i moc paneli, które będą, w najbardziej optymalny sposób, produkować prąd dla Twojej rodziny. Nasze instalację muszą być efektywne i estetyczne, aby przez lata komponowały się z Twoim domem. Nie jesteśmy korporacją, nie proponujemy wszystkim naszym Klientom tych samych paneli, bo hurtowo i tanio je kupiliśmy, czy też zalegają na magazynie. Od wyboru falownika, który jest sercem i mózgiem, zależy sprawność i efektywność Twojej instalacji PV. Dokładamy największych starań, aby Twoja domowa elektrownia, działała najlepiej jak się da. Podczas wyboru Twojego falownika, analizujemy wszystkie parametry tak, aby Twoje panele dostarczyły Ci tyle prądu byś uniezależnił się od podwyżek prądu. Nie proponujemy falownika o mocy 5kW dla mocy paneli 5kWp- w taki sposób nie nie dobiera się falownika do generatora PV na dachu lub gruncie.

2.Montażem: Współpracujemy z doświadczonymi ekipami monterskimi. Nadzór nad nimi prowadzony jest przez instalatora, posiadającego certyfikat UDT oraz uprawnienia elektryczne eksploatacji i dozoru. Konfiguracją systemu: Komunikujemy Twoją instalację z aplikacjami mobilnymi oraz w internecie, abyś miał pełen podgląd produkcji energii elektrycznej przez Twoją domową elektrownię słoneczną.

3. Odbiorem z pomiarami: Jako nieliczna firma fotowoltaiczna w woj. pomorskim wykonujemy odbiór powykonawczy w postaci pomiarów elektrycznych, który jest wymagany polskim przepisami oraz normą: PN-EN-62446-1_2016. Badamy instalację w rzeczywistych warunkach pracy i odnosimy się do wyników pomiarów do parametrów znamionowych z karty katalogowej. Tego typu pomiar pozwala jednoznacznie określić, czy wykonana instalacja, pracuje z odpowiednią wydajnością. Dzięki nim mamy pewność poprawności wykonania instalacji fotowoltaicznej oraz jej bezpieczeństwa. Bez dokonania tych pomiarów, nie jesteś w stanie stwierdzić, czy wszystko zostało dobrze połączone i dobrane. Powierzasz swój dorobek życia oraz koszt instalacji słowu instalatora i przedstawiciela handlowego, że “wszystko jest dobrze zrobione i będzie działać” Protokół i analizę wyników badań przekazujemy dla Ciebie, jako dowód naszej poprawnie wykonanej pracy, w cenie instalacji.

4. Myciem paneli fotowoltaicznych: Wiemy, że czystość paneli jest gwarancją bezawaryjnej pracy instalacji fotowoltaicznej przez długie lata. Posiadanie regularnie mytej, 1-2 razy w roku, instalacji PV, jest gwarantem uznania, w razie problemów, przez producenta wymiany lub naprawy gwarancyjnej modułów fotowoltaicznych. Wynika to z zapisów w karcie gwarancyjnej paneli. Posiadamy własny sprzęt oraz technologię bezpiecznego mycia paneli, czystą zdemineralizowaną wodą, która zapewnia wydajność oraz żywotność mechaniczną paneli PV. Dla klientów, którzy zamówili naszą instalację fotowoltaiczną, przygotowaliśmy specjalne oferty na coroczne czyszczenie instalacji.

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

SOLAR HELIOS Piotr Kucab pracuje z producentami:

SOLAR HELIOS Piotr Kucab korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Adres SOLAR HELIOS Piotr Kucab

ul. Ogrodowa 8, 84-100 Swarzewo

SOLAR HELIOS Piotr Kucab - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SOLAR HELIOS Piotr Kucab

top-company-medal

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 46

Jakość

5.0

Cena

4.9

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Bohdan, Chmieleniec. Dodano: 5/22/2023

Firma bardzo solidna, jak dotąd brak usterek a instalacja montowana dwa lata temu. Polecam.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zdzisław, Puck. Dodano: 5/5/2023

Pan Piotr ze swoją ekipą najlepsi monterzy fotowoltaiki. Nie ma tutaj przedstawicieli handlowych czy innych naciągaczy pieniędzy.P. Piotr wszystko załatwia,montuje najlepsze podzespoły. Wszystkie sprawy papierkowe załatwia sam aJego ekipą monterka inteligentna i niezwykle sprawna montuje wszystkie urządzenia w ciągu dwóch dni.A po tygodniu miałem już licznik dwukierunkowy.Nie trzeba się niczym zajmować Wcześniej miałem kilka innych propozycji jednak p.Piotr był zdecydowanie najtańszy.A po dwóch miesiącach załatwił mi dodatkowy zwrot dwóch tys. zł. Tak że bardzo dziękuję p.Piotrze i całej ekipie

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Przemek, Słupsk. Dodano: 10/3/2022

Młodzi panowie ,mili,kulturalni w ciągu jednego dnia założyli instalację 3,9 na dachu.Bardzo polecam

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Paweł, Suchy Dwór. Dodano: 8/29/2022

Witam. Firma Solar Helios montowała panele fotowoltaiczne u nas w Styczniu. Od samego początku widać było pełen profesjonalizm i zaangażowanie na wykonaną usługę, od projektu po montaż. Serwis posprzedażowy też funkcjonuje perfekcyjnie, z każdym nawet najmniejszym problemem można się skontaktować z Panem Kucab i udzieli porady/pomocy. Gorąco polecam!!!

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bartosz, Swarzewo. Dodano: 8/17/2022

Pełen profesjonalizm. Panowie kulturalni i bardzo zorganizowani. Zespół młody ale doświadczony i budzący zaufanie. Czysto i schludnie. Od marca rachunek z energii 24 zł/mc. Polecam

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kazimierz, Werblinia. Dodano: 8/16/2022

Witam . Od 3 lat korzystam z usług Pana Piotra .Jestem bardzo zadowolony i polecam Go dla wszystkich którzy chcieliby korzystać z fotowoltaiki , ostatnio rozbudowałem moje dwie instalacje. Oczywiście Pan Piotr pomógł mi w tym szybko i profesjonalnie.Wielkie dzięki i szacunek. Pozdrawiam

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ewelina, Rumia. Dodano: 8/9/2022

Serdecznie polecam tę firmę do instalacji paneli. Pan Piotr - pełen profesjonalizm. Kompetentny, słowny, uśmiechnięty. Dziękuję za szybki montaż i każdemu polecam. Firma wiarygodna na 100%

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, Kościerzyna. Dodano: 7/18/2022

W pełni odpowiedzialnie polecam firmę Solar Helios jako Partnera przy realizacji planów dotyczących założenia fotowoltaiki. Profersjonalne doradztwo dotyczące sprzętu, optymalnego umiejscowienia instalacji ( w moim przypadku na gruncie), łatwy kontakt na każdym etapie, oraz terminowa realizacja pozwalają mi z całą odpowiedzialnością polećić firmę innym.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wioleta, Władysławowo. Dodano: 11/9/2021

W pełni odpowiedzialnie rekomenduję firmę Solar Helios Fotowoltaika Pomorskie. Pana Piotra i jego ekipę cechuje niebywała wiedza, organizacja, doradztwo ,punktualność, rzetelność i fachowość wykonanej pracy. Współpraca z SOLAR HELIOS Fotowoltaika Pomorskie była prawdziwą przyjemnością. Prace zostały wykonane z najwyższą jakością, starannością i kreatywnością :) Przyszłym inwestorom polecam z czystym sumieniem a P. Piotrowi i jego drużynie życzę dalszych sukcesów w kolejnych inwestycjach :

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Maciej, Nowy Dwór Wejherowski. Dodano: 11/9/2021

Długo zastanawiałem się nad założeniem instalacji fotowoltaicznej, jednak odrzucała mnie nie jej opłacalność (ten parameter przeliczyłem sobie wcześniej i wiedziałem, że warto), ale problem z wykonawcami. Oglądałem kilka różnych prac, ale z każdą był jakiś problem. Sytuacja zmieniła się, po obejrzeniu instalacji wykonanej przez firmę Solar Helios, gdzie każdy element założony był z dużą dbałością o detale (nawet kable pod panelami były gęsto upięte, aby przypadkiem żaden nie wisiał). Kontakt z p. Piotrem tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że trafiłem w dobre ręce - instalacja nie została mi sprzedana, ale została doradzona, zasymulowana w różnych wariantach, a finalnie zainstalowana i w pełni wsparta. Ze względu na dość nowy falownik, który zamawiałem pojawiły się w międzyczasie problemy z dostępnością o których od razu zostałem poinformowany bez owijania w bawełnę, a p. Piotr stanął na głowie, żeby jednak dotrzymać obiecanego terminu, na bieżąco informując mnie o aktualnym statusie zamówienia. Ekipa montująca przyjechała z uśmiechem i pieśnią na ustach wykonując swoją pracę, szybko, sprawnie, dokładnie i czysto. A przy okazji przyjechali nie tylko założyć panele, ale również doradzili w kwestii detali, przede wszystkim estetycznych. W skrócie gorąco polecam współpracę z p. Piotrem. Na pewno nikt nie będzie żałował swojej decyzji instalując fotowoltaikę w firmie Solar Helios

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Andrzej, Białogóra. Dodano: 10/22/2021

Wszystko profesjonalnie wykonane

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Jacek, Rozewie. Dodano: 6/25/2021

Witam wszystkich potencjalnych klientów firmy Solar Helios Bardzo miła i owocna współpraca, szybko...

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Józef, Gdynia. Dodano: 6/18/2021

Polecam firmę Solar Helios. Bardzo dobre doradztwo i organizacja wykonania. Dziękuje.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Marcin, Gdańsk. Dodano: 6/9/2021

Z czystym sumieniem polecam! Instalacją 5.44 kWp. Od 1 kontaktu do podania ręki po zakończeniu prac - wszystko zgodnie z umową i ustaleniami. Praca wykonana czysto, estetycznie i sprawnie. Pomoc przy formalnościach z Energa. Dla niezdecydowanych proponuję kontakt z Panem Piotrem - wyjaśni, podpowie i pomoże wybrać najkorzystniejszą konfigurację. POLECAM!

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Grzegorz, Nowy Dwór Wejherowski. Dodano: 6/9/2021

Dzień dobry. Opinia może być tylko jedna - REWELACJA. Pełny profesjonalizm i znawstwo u właściciela Pana Piotra. Ekipa monterska - klasa sama w sobie. Kompetentni, sprawni i przygotowani na każdą ewentualność. Wzór dla innych firm. Polecam Grzegorz BIELARZ

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 7/18/2022

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Magazyny Energii Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Szymon, Słupsk. Dodano: 5/31/2021

Jestem bardzo zadowolony z jakości i ceny. A najbardziej z tego, że panowie z energa pojawili się po 4 dniach i już widzę na telefonie wykresy.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/31/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Liwia, Gnieżdżewo. Dodano: 5/18/2021

Polecam! Profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt na każdym etapie współpracy. Firma wykonała wszystko jak należy, oraz załatwiła za mnie wszystkie formalności. Instalacja działa super :)

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/31/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Aleksander, Gnieżdżewo. Dodano: 4/19/2021

Szybki montaż estetyczne wykonanie , i znakomita pomoc w załatwieniu papierologii . Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam ta firmę

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/18/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Teresa, Mrzezino. Dodano: 4/16/2021

Oferta oszacowana w kosztach bez zarzutów. Jestem bardzo zadowolona z instalacji, którą założyła firma Solar Helios Fotowoltaika. Polecam z pełną odpowiedzialnością tę firmę.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/18/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Renata, Gdańsk. Dodano: 4/6/2021

Spośród 14 otrzymanych ofert wybrałam tą i jestem bardzo zadowolona. Świetne doradztwo, pełny profesjonalizm: elastyczność i wariantowość oferty ale i duuużo cierpliwości przy wyjaśnianiu "dlaczego tak a nie inaczej", krótki termin wykonania i bardzo sympatyczna ekipa montażowa a od rozruchu instalacji do wymiany licznika upłynęły "całe 3 dni". Na moim dachu od 23.03 2021 generuje prąd: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,39kWp; panele Ja Solar JAM60S20 385Wp; falownik GoodWe 5000; jakościowa konstrukcja montażowa K2 Systems z 12 letnią gwarancją; extra wzmocnione aluminiowe haki CrossHook 4S+; zabezpiecznia przeciwprzepięciowe DEHN. Z czystym sumieniem i zdecydowanie polecam.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/18/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Jacek, Puck. Dodano: 4/1/2021

Skorzystałem z usług Solar Helios i mogę ją zdecydowanie polecić.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/18/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Adam, Luzino. Dodano: 3/26/2021

Gorąco polecam tą firmę . Szybki montaż estetyczne wykonanie , i znakomita pomoc w załatwieniu papierologii . Miałem trzy firmy zajmujące się sprzedażą fotowoltaiki i wiem jedno , ze ta firma jest jedną z tańszych firm na rynku . Dziękuje chłopaki ;)

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/18/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Zyta, Sasino. Dodano: 3/24/2021

Wykonawca godny polecenia, bardzo solidny za niewielkie pieniądze.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 5/18/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Patryk, Karwieńskie Błoto Pierwsze. Dodano: 3/11/2021

W 100% polecam firmę Solar Helios. Pełen profesjonalizm od złożenia oferty do zakończenia montażu. Świetna ekipa montażowa.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 3/23/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Przemysław, Gdynia. Dodano: 2/19/2021

Bardzo polecam tę firmę. Pierwszy raz się spotkałem z tak dużą wiedzą techniczną od właściciela po handlowca. Instalacja jest uszyta jak garnitur na miarę potrzeb, ale i zaproponowano mi inne korzyści z instalacji o których nawet nie myślałem. Ceny również dopasowane do klienta na podzespołach, które mają przedstawicielstwo w Polsce. Pomiary sondami gruntu w cenie wraz, z uziemieniem całego domu na prętach miedzianych. Niezbyt długie terminy realizacji. Fantastyczna ekipa monterska.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 3/23/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Justyna, Mierzyno. Dodano: 2/10/2021

Gorąco polecam współpracę z firmą Solar Helios. Bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy na każdym etapie realizacji inwestycji. Wycena instalacji przygotowana rzetelnie na podstawie wizji lokalnej. Bardzo szybka i sprawna realizacja inwestycji. Przejrzysta umowa na realizację usługi. Doceniamy również pomoc w wypełnieniu wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem inwestycji do operatora energii elektrycznej.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 3/23/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Tomasz, Szemud. Dodano: 2/10/2021

Doskonały i rzeczowy kontakt już na etapie oferty (a porównywałem kilka). Szybki i profesjonalny montaż. Odporność na "widzimisię" inwestora ;) jak też zrozumienie potrzeb i uwarunkowań inwestycji. Świetne doradztwo przed i w trakcie montażu. polecam

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 3/23/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Jacek, Gdynia. Dodano: 2/1/2021

SUPER, SUPER, SUPER. Od podpisania umowy do zainstalowania fotowoltaniki 10dni. Fachowe doradztwo w doborze instalacji, Wykwalikowana ekipa instalacyjna z dużym doświadczeniem w montażu godna polecenia najbardziej wymagającym.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 2/2/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Judyta, Nowy Tuchom. Dodano: 1/26/2021

Z czystym sumieniem polecam firmę Solar Helios. Fachowe doradztwo montaż również super.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 2/2/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Roman, Bolszewo. Dodano: 1/26/2021

Zdecydowanie polecam firmę Solar Helios. Instalację zamontowałem w grudniu. Szef firmy Pan Piotr- bardzo profesjonalny- ekspert w swoim fachu. Widać, że instalacje PV to jego pasja. Służył pomocą i wyjaśnieniem w każdej sytuacji i na każdym poziomie realizacji. Był podczas montażu. Ekipa monterska też na wysokim poziomie - to zawodowcy. Wiedzieli co robić i nie marnowali swojego czasu. Technicznie na dużym poziomie. Realizacja zlecenia szybka technicznie i formalnie. Zdecydowanie polecam.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 2/2/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Paweł, Gdynia. Dodano: 1/26/2021

Polecam współpracę z Panem Piotrem i firmą Solar Helios. Cały proces od wizji lokalnej poprzez dobór sprzętu, przygotowanie oferty, po montaż odbył się bardzo sprawnie. Instalacja zamontowana w sposób estetyczny zarówno na dachu jak i w domu. Cieszy również pomoc przy zgłaszaniu instalacji do Energii w celu wymiany licznika oraz przy składaniu wniosku o dofinansowanie. Szczerze Polecam !!

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 2/2/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Izabela, Kuźnica. Dodano: 1/26/2021

Zdecydowanie polecam firmę Solar Helios Piotr Kucab. Od przedstawienia oferty po uruchomienie aplikacji na telefonie pełen profesjonalizm pod każdym względem. Widać, że jest to firma stworzona dzięki pasji. Polecam w 100 %!

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 2/2/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Wojciech, Sławoszynko. Dodano: 12/3/2020

Profesjonalne doradztwo i rzetelne wykonanie bez ściemy marketingowej. Przygotowanie i wysłanie wniosku do operatora już w dniu montażu. Polecam!

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Wojciech, RUMIA. Dodano: 12/3/2020

Bardzo profesjonalne podejście i bez marketingowej ściemy.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Włodzimierz, Gdynia. Dodano: 11/3/2020

W październiku 2020 r. zawarłem umowę z Panem Piotrem Kucabem na sprzedaż i montaż instalacji fotowoltanicznej w domu jednorodzinnym. Oferta została przygotowana profesjonalnie, bardzo rzetelnie i była konkurencyjna cenowo. Montaż przebiegł szybko, sprawnie i bezproblemowo. Na każdym etapie współpracy Pan Piotr Kucab chętnie służył pomocą i fachowym doradztwem.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Slawek, Slawoszynko. Dodano: 11/3/2020

Polecam Solar Helios, super szybka i sprawna realizacja. Bardzo dobry kontakt, świetna ekipa montażowa.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Jan, Gdynia. Dodano: 11/3/2020

Zdecydowanie polecam. Profesjonalne i punktualnie towarzystwo. Poza tym młodzi i weseli.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Krzysztof, Mosty. Dodano: 10/5/2020

We wrześniu skorzystaliśmy z oferty firmy Solar Helios i mogę z czystym sumieniem polecić usługi pana Piotra.Chciałbym tutaj jeszcze wymienić montażystów Kamila,Jacka i Pawła pełen profesjonalizm.Dziękuję.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Darek, Bolszewo. Dodano: 10/2/2020

Polecam firmę Solar Helios bardzo profesjonalna obsługa i szybki termin realizacji

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Karol, Mieroszyno. Dodano: 9/24/2020

Tak

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: MICHAŁ, PUCK. Dodano: 9/24/2020

POLECAM TĄ FIRMĘ NAPRAWDĘ PEŁEN PROFESJONALIZM!!!

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Marian Dietrich, Kłanino. Dodano: 9/24/2020

Cały proces przebiegał profesjonalnie i zgodnie z terminarzem.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Jolanta, Słuchowo. Dodano: 9/24/2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni Pan Piotr jak i reszta załogi z wielką starranoscią zajęli się montażem jak i szybką realizacja instalacji fotowoltaiczne doradztwo i załatwienia wszystkich spraw z tym związanych. Bardzo polecam Solar Helios Piotr Kucab...

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Darek, Bolszewo. Dodano: 10/2/2020

Polecam firmę Solar Helios obsługa profesjonalna ,montaż paneli fotowoltaicznych bardzo staranny ,krótki termin realizacji umowy.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Benedykt, Gdynia. Dodano: 9/24/2020

Polecam. Jestem zadowolony

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

location Recenzent: Roman, Żarnowiec. Dodano: 6/22/2020

Jestem bardzo zadowolony z wykonania przez SOLAR HELIOS Swarzewo sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznej .Kompleks usług został wykonany w krótkim terminie z należytą starannością zgodnie z umową.

check Polecam SOLAR HELIOS Piotr Kucab

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od SOLAR HELIOS Piotr Kucab z dn. 1/26/2021

Dziękujemy :) Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Solar Helios | Fotowoltaika Pomorskie Trójmiasto

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz SOLAR HELIOS Piotr Kucab na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SOLAR HELIOS Piotr Kucab?