Menu

BUDSAR ENERGIA verified

4.9

(9 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Firma istnieje od 2003. Posiadamy własne ekipy montażowe z ogromnym doświadczeniem i uprawnieniami. udzielamy 10 letniej gwarancji na montaż i konstrukcję instalacji.

21 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark ZABRZE

Istniejemy od 2003. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm i rolników. Wykonujemy bezpłatne audyty oraz wyceny instalacji. Posiadamy własne ekipy montażowe z kilkuletnim doświadczeniem z wszelkimi uprawnieniami . Fotowoltaika to nasza pasja dzięki czemu dobieramy tak instalację aby pracował najlepiej jak to tylko możliwe!

 

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

BUDSAR ENERGIA pracuje z producentami:

BUDSAR ENERGIA korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje BUDSAR ENERGIA

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez BUDSAR ENERGIA

Adres BUDSAR ENERGIA

FREDRY 2A, 41-800 ZABRZE

BUDSAR ENERGIA - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o BUDSAR ENERGIA

top-company-medal

100% POLECANY

4.9
Ilość recenzji: 9

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Piotr, Zabrze. Dodano: 9/15/2022

Polecam , wszystko zrealizowane na 5 , Pozdrawiam

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mariusz, Bielawa. Dodano: 8/31/2021

Wszystkie etapy od pomiarów i projektu do montażu wykonane profesjonalnie i bezproblemowo. Polecam

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jacek, Zabrze. Dodano: 7/1/2021

Jestem pełen uznania dla profesjonalnego podejścia firmy Budsar Energia do realizacji zadania we wszystkich jego fazach - doradztwo w zakresie wyboru wielkości instalacji i jej komponentów, proces formalizacji umowy, audyt oceniający infrastrukturę na której miały być prowadzone prace instalacyjne, montaż, uruchomienie oraz przekazanie instalacji do eksploatacji. W szczególności bardzo doceniam zespół prowadzący prace montażowo-uruchomieniowe - zostały wykonane w zakładanym terminie i z najwyższą jakością. Wszystkie uzgodnienia zostały dotrzymane. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić firmę Budsar Energia jako firmę profesjonalną, odpowiedzialną i stawiającą jakość wykonywanych prac na pierwszym miejscu.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Grzegorz, Zabrze. Dodano: 7/1/2021

Jestem bardzo zadowolony z wykonanego montażu instalacji PV. Z czystym sercem polecam firmę BUDSAR. Pełen profesjonalizm i wiedza na temat wykonywanej pracy. Życzę każdemu takiej ekipy montażowej.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krystian, Pruchna. Dodano: 5/19/2021

Jestem zadowolony z zaangażowania firmy BUDSAR. Firma bardzo szybko zrealizowała projekt, po tygodniu od podpisania umowy monterzy byli już na dachu. Przed podpisaniem umowy firma przyjechała sprawdzić warunki techniczne, oraz konstrukcję dachu, oraz zrobiła wstępne pomiary. Byłem zdecydowany na konkretny rodzaj falownika, grubość przewodów, oraz konkretny model paneli, firma zrealizowała moje zamówienie w całości. Od 28 kwietnia instalacja produkuje prąd, do 19 maja instalacja o mocy 6,46Kwp uzyskała już 475kW. Współpraca z Panią w biurze, przedstawicielem, monterami, była bardzo pozytywna. Firma zajęła się całą papierologią do Tauronu, oraz wnioskiem do dofinansowania. Po zakończeniu prac, otrzymałem dokumentację, oraz miły prezent od firmy. Polecam.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Waldemar, JAWORZNO. Dodano: 4/6/2021

Od momentu przedstawienia oferty po montaż tylko same plusy. Profesjonalizm na każdym kroku. Wykonana instalacja na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Pana Krzysztofa, Jakuba i Radosława, których będę polecał znajomym i oczywiście firmę BUDSAR ENERGIA - rzetelność, terminowość, dbałość o detale to ich cecha szczególna.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Adam, Zabrze. Dodano: 3/31/2021

W 2018 rozpocząłem budowę domu której zwieńczeniem jest budowa pv w roku 2021. Wybór firmy instalacyjnej padł na Budsar z Zabrza. Moja ocena jest jednoznaczna - firma nie posiada słabych punktów. Każda osoba w zespole jest w 100% kompetentna i zaangażowana. Polecam firme z czystym sumieniem, będąc pomny doświadczeń z całej budowy z różnymi wykonawcami jest to rzadkością. Oby tak dalej.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jarek, Bytom. Dodano: 3/7/2021

Profesjonalne i fachowe doradztwo, dobór oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Instalacja wykonana z ogromną starannością i precyzją w zakładanym terminie. Instalatorzy konkretni, pracowici i przy tym bardzo sympatyczni. Dokładnie tłumaczyli każdy etap wykonywanych prac. Za priorytet stawiali względy bezpieczeństwa użytkowania instalacji, jakości materiałów a także estetykę. Na koniec dniówki zawsze pozostawiali po sobie porządek. Polecam każdemu, bo już dawno nie trafiłem na tak świetna ekipę.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz, Radzionków. Dodano: 2/16/2021

Firma BUDSAR ENERGIA wykonała zlecenie w sposób rzetelny i terminowy. Co do jakości oraz kontaktów z wykonawcą niema żadnych zastrzeżeń. Ceny bardzo przystępne. Polecam z czystym sumieniem.

check Polecam BUDSAR ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od BUDSAR ENERGIA z dn. 2/16/2021

Panie Tomaszu jesteśmy bardzo zadowoleniu, że sprostaliśmy Pańskie oczekiwania. Życzymy samych słonecznych dni. Pozdrawiamy

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz BUDSAR ENERGIA na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz BUDSAR ENERGIA?