Menu

Extra Energia

EXTRA ENERGIA - "Instalacje dla wymagających" - projekt, dostawa, montaż, uruchomienie. Posiadamy własne ekipy montażowe, certyfikację UDT. Działamy w wielu regionach Polski.  Szybka i terminowa realizacja. Oferujemy sprzęt z przedłużonymi gwarancjami. Pomagamy w pozyskaniu dotacji.    

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Bielsko-Biała

Dostarczamy nowoczesne technologie i rozwiązania z branży Odnawialnych Źródeł Energii.

 

Doświadczenie

Ciągły rozwój oferty i technologii solarnych, który śledzimy z uwagą, pozwala nam dobrze zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostarczać im wysokiej jakości, konkurencyjne rozwiązania z technologii fotowoltaicznej.

Kompleksowość

Najwyższą jakość obsługi i zadowolenie zapewniamy poprzez indywidualne podejście i kompleksowe rozwiązania.

Wiedza   

Łączymy kompetencje i specjalistyczną wiedzę ekspercką z zaangażowaniem, za którym stoją konkretni ludzie. Rekomendujemy zindywidualizowane, uszyte na miarę rozwiązania, które są odpowiedzią na realne problemy naszych klientów.

Wsparcie

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu, również po jego zakończeniu.

audyt-doradztwo-projekt-finansowanie-realizacja montażu-serwis

Serwis i montaż urządzeń PV

Bardzo ważne jest dla nas aby nasi klienci odczuli prawdziwą rzetelność, uczciwe podejście i szybką realizację zleceń. Naszym partnerom technicznym oferujemy stałą współpracę w zakresie serwisu i przeglądów technicznych instalacji fotowoltaicznych. Skupiamy najlepszych specjalistów z doświadczeniem w branży, rozwijamy ich umiejętności poprzez liczne szkolenia i wsparcie techniczne oraz organizacyjne.

Jakość

Nie oferujemy najtańszych rozwiązań, ponieważ inwestycja w elektrownię słoneczną musi się opierać na jakości i trwałości jej elementów, dlatego nasze zestawy budowane są na renomowanych modułach i falownikach o przedłużonej gwarancji. W instalacjach fotowoltaicznych bazujemy na modułach fotowoltaicznych i falownikach renomowanych i sprawdzonych marek.

www.extraenergia.pl

Extra Energia pracuje z producentami:

Extra Energia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Extra Energia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Extra Energia

Adres Extra Energia

Michałowicza 12, 43-300 Bielsko-Biała

Extra Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Extra Energia

Extra Energia nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Extra Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Extra Energia?