Menu

Foton Pro

Dostawa i montaż fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii. Działamy głównie na terenie woj. śląskiego, opolskiego i części małopolski.

4 lat doświadczenia

5-15 pracowników

101-500 realizacji

location-dark Łącza

Działalność w branży fotowoltaiki rozpoczęliśmy w 2018 roku, a jako „FOTON PRO” działamy od 2020 roku. Nasza specjalność to instalacje fotowoltaiczne, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Nasza firma realizując potrzeby Klienta przy sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych nie tylko oferuje najkorzystniejsze ceny na lokalnym rynku, ale też dobór marek oczekiwanych przez Klienta oraz właściwe doradztwo techniczne.

Idąc za rozwojem rynku odnawialnych źródeł energii od 2022 do oferty dołączyliśmy również pompy ciepła z montażem, a także magazyny energii, kompensację mocy biernej oraz pomiary elektryczne. Opieramy się na sprawdzonych dostawcach i producentach sprzętu, by w pełni zaspokoić potrzeby klienta.

Analizujemy potrzeby energetyczne Klienta oraz jego preferencje w zakresie doboru sprzętu i na podstawie zdiagnozowanych potrzeb i oczekiwań doradzamy optymalne rozwiązania.
W aspekcie doboru sprzętu – nie skupiamy się na wąskiej ofercie opartej na dużych zapasach magazynowych, lecz mając realny dostęp do szerokiej gamy marek i modeli urządzeń, dysponujemy dużą różnorodnością propozycji.

W zakresie procesu ofertowego – po nawiązaniu kontaktu preferujemy spotkanie w miejscu inwestycji, aby nasze analizy ofertowe pozwoliły uzyskać wysoką jakość oferowanego rozwiązania technicznego oraz korzystnej dla Klienta wyceny inwestycji.

Przybliżamy też możliwe do uzyskania ulgi finansowe i dotacje, aby wesprzeć Klientów w pozyskaniu wiedzy o możliwościach skorzystania z profitów finansowych wynikających z inwestowania w odnawialne źródła energii (OZE).

Foton Pro pracuje z producentami:

Foton Pro korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Foton Pro

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Foton Pro

Adres Foton Pro

Szkolna 88, 44-160 Łącza

Foton Pro - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Foton Pro

Foton Pro nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Foton Pro na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Foton Pro?