Menu

Good Energy verified

4.7

(2 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

Zainstalowaliśmy ponad 1000 instalacji PV. Stawiamy na sprawdzone komponenty do produkcji elektrowni słonecznych. Najważniejsza dla nas jest jakość i bezpieczeństwo. Każda instalacja projektowana i wykonywana jest  z pasją co daje naszym klientom zadowolenie i radość z oszczędzania. 

21 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Bielsko-Biała

Firma Good Energy Poland Sp. z o.o. składa się z zespołu audytorów energetycznych, którzy projektują rozwiązania dla klientów celem optymalizacji kosztów energii elektrycznej w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła i oświetlenia LED. Działamy zarówno z klientami indywidualnymi jak również z klientami biznesowymi. Sami wykonujemy pompy ciepła o dużej mocy np. 100 kW. Każdy projekt jest dla nas ważny i priorytetowo będzie obsłużony z najwyższą pieczołowitością. Nie mamy szablonowych rozwiązań, a naszym celem zawsze jest jakość obsługi i cel, który stawiają przed nami nasi klienci - WŁASNA ENERGIA - NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI - OPTYMALNY OKRES ZWROTU.

Stosujemy rozwiązania sprawdzonych firm. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Solvis, Kostal, również w dziedzinie pomp ciepła Stiebel Eltron. Trudne sprawy to dla nas wyzwanie i z pasją szukamy właściwych rozwiązań. Nasi doświadczeni energetycy (min. 20 lat doświadczenia) z pasją podchodzą do wyszukania optymalnego rozwiązania dla każdego klienta. Ze szczególnym uwzględnieniem każdego podzespołu podchodzimy do montażu każdej instalacji. Zawsze sprawy prowadzimy do końca - bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zadanie i cel, który należy osiągnąć. Służymy doradztwem proponując optymalne rozwiązania, które osiągają cel założony przez inwestora oraz ekonomicznie zwracają się w optymalnie najkrótszym czasie. 

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Good Energy pracuje z producentami:

Good Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Good Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Good Energy

Adres Good Energy

Gałczyńskiego 6, 43-300 Bielsko-Biała

Good Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Good Energy

recommended

0% POLECANY

4.7
Ilość recenzji: 2

Jakość

5.0

Cena

4.5

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Jan, Jeleśnia. Dodano: 10/13/2020

Jak na to co słyszałem o niektórych wykonawcach to jestem pod wielkim wrażeniem. Miły i kompetentny handlowiec, Prezes otwarty i racjonalny, pracownicy i nadzór solidni i terminowi a cena jak na jakość sprzętu konkurencyjna. Do tego super profesjonalna obsluga dokumentacyjna i organizacyjna Pani Klaudii i efekt w postaci sprawnie wykonanej inwestycji fotowoltaicznej odebranej bez usterek. Gorąco polecam.

check Polecam Good Energy

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Natalia, Bielsko-Biała. Dodano: 7/14/2020

Bardzo profesjonalne podejście, dbanie o szczegóły i porządek :) cena OK, choć nie najniższa, ale uzasadniony wydatek. Instalacja opatrzona w zabezpieczenia uwzględniające najnowsze przepisy. Termin dotrzymany co do dnia. Polecam

check Polecam Good Energy

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Good Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Good Energy?