Menu

INSTAPV

Grupa Insta - fotowoltaika, p[ompy ciepła, klimatyzacje.  Spełniamy marzenia o własnej instalacji fotowoltaicznej, ciepłym i energooszczędnym domu. Nasze działania napędza nowoczesność i odpowiedzialność ekologiczna. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie w doborze, montażu i serwisie fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy opiekę w trakcie sprzedaży, podczas realizacji, jak również po zrealizowanej inwestycji.  

1 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Gliwice

Korzystamy z paneli oraz osprzętu wiodących i sprawdzonych producentów aby zagwarantować maksimum satysfakcji z bezproblemowego wytwarzania własnej zielonej energii elektrycznej ze słońca. Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści z doświadczeniem. Stale podnosimy ich kompetencje poprzez szkolenia branżowe. Zdajemy sobie sprawę, że branża energetyczna zmienia się każdego dnia, dlatego stale wprowadzamy ulepszenia i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. Podczas montażu kierujemy się zasadą, że każdy szczegół ma znaczenie. Działamy na terenie województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego.

Pozom zadowolenia naszych klientów to nasz atut . Większość klientów trafia do nas dzięki poleceniom, co jest dla nas najlepszą wizytówką.

JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WPROWADZENIU NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ ENERGETYCZNYCH W SWOIM DOMU LUB FIRMIE, DAJ NAM O TYM ZNAĆ.

 

INSTAPV pracuje z producentami:

INSTAPV korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje INSTAPV

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez INSTAPV

Adres INSTAPV

Tarnogórska 248, 44-100 Gliwice

INSTAPV - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o INSTAPV

INSTAPV nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz INSTAPV na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz INSTAPV?