Menu

Minutor verified

4.7

(4 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

Firma funkcjonująca w przemyśle energetycznym i wydobywczym od 2014 roku, zatrudniająca 220 osób. Jako jedyni na rynku do instalacji dołączmy certfikat ubezpieczeniowy! Każdy nasz klient jest ponad to objęty 10- letnią Gwarancją Energetyczną MINUTOR Energia. 

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Mysłowice

MINUTOR Sp. z o.o obecna jest na rynku od 2014 r. świadcząc wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu wydobywczego i energetycznego. W 2019 roku powołaliśmy do życia markę MINUTOR Energia. Działamy w oparciu o wielopokoleniowe doświadczenie wspólników jak i Zarządu firmy. Od czterech pokoleń związani jesteśmy z przemysłem wydobywczym i energetycznym nasza kadra wraz z pracownikami liczy 230 osób. Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2 nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni. Zarówno Zarząd jak i cała firma MINUTOR Sp. z o.o., każdy zatrudniony pracownik-tak jak TY drogi przyszły prosumencie z niepokojem patrzymy w przyszłość, i bezpieczeństwo naszych kolejnych pokoleń Dzięki unikatowemu doświadczeniu związanemu z pracą w podziemnych zakładach górniczych, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilać Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło. Dzięki potencjałowi ludzkiemu, naszemu know how oraz skali działania całego przedsiębiorstwa jaki posiadamy dokładamy wszelkich starań do tego by codziennie zmienić otaczające nas środowisko Nasze rozwiązania opieramy o komponenty produkowane przez światowe koncerny co gwarantuje wysoką jakość naszych rozwiązań. Jesteśmy partnerem największych hurtowni w Polsce i najlepszych producentów konstrukcji posiadających stosowne certyfikaty TÜV SÜD, sami działamy w opraciu o certyfikowany system zarządzania jakością w opraciu o normy PN-N-18001 i PN-EN ISO 9001

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Minutor pracuje z producentami:

Minutor korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Minutor

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Minutor

Adres Minutor

Armii Krajowej 1D, 41-400 Mysłowice

Minutor - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Minutor

recommended

0% POLECANY

4.7
Ilość recenzji: 4

Jakość

4.8

Cena

4.8

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Marek, Mysłowice. Dodano: 7/22/2020

Kontakt z firmą począwszy od pierwszej rozmowy z doradcą, a kończąc na szczegółowych ustaleniach z instalatorami był bardzo dobry. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i pozbyłem się wątpliwości na samym początku. Realizacja przebiegła zgodnie z ustalonym terminem. Instalacja działa i mam nadzieję, że będzie działać bezproblemowo przez kolejne długie lata. Serdecznie polecam Minutor Energia.

check Polecam Minutor

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Rafał, Dąbrowa Górnicza. Dodano: 6/22/2020

Instalacja działa już ponad miesiąc od założenia przez TAURON licznika dwukierunkowego. Oferta oraz umowa przygotowana wzorowo. Firma odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszystkie wątpliwości - widać, że ma się do czynienia z fachowcami. Samo wykonanie w warunkach kwietniowych upałów a mimo to prace wykonane wzorowo i terminowo. Firma załatwiła też wszelkie formalności z TAURON'em i wystąpiła w moim imieniu o dotacje z programu MÓJ PRĄD. Instalacja dobrana idealnie do moich potrzeb i mimo małej powierzchni dachu i dwóch płaszczyzn dachu wszytko działa wzorowo. I chyba najważniejsze jest to, że ta firma będzie istnieć do końca gwarancji i jeszcze długo po, a nie zniknie z rynku miesiąc po instalacji. Polecam z czystym sumieniem.

check Polecam Minutor

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ilona, Bielsko-Biała. Dodano: 5/4/2020

Chciałabym podziękować firmie MINUTOR ENERGIA za wykonanie instalacji fotowoltaicznej na mojej posesji. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i solidnie. Dyrektor d.s. sprzedaży p. Mateusz rzeczowo i transparentnie przedstawił zasady i zalety posiadania instalacji . Zapoznał mnie z różnymi wariantami, co ułatwiło podjęcie właściwej decyzji i odpowiednim doborze mocy instalacji. Cały proces od obliczenia właściwej mocy „mojej małej domowej elektrowni”, po przekazanie instalacji do eksploatacji oraz załatwienie formalności z zakładem energetycznym przebiegał bardzo sprawnie i terminowo. Podobną ocenę mogę wystawić grupie monterskiej, której praca była wykonana estetycznie i profesjonalnie. Ekipa monterów potrafiła dostosować się do mojego grafiku dnia. Panowie wykazali nawet troskę o mój trawnik. Firmę MINUTOR ENERGIA z pełnym przekonaniem polecam wszystkim chętnym do uniezależnienia się od dostaw coraz droższej energii elektrycznej. Polecam usługi firmy MINUTOR ENERGIA. I.K.

check Polecam Minutor

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Agata, Mogilany. Dodano: 4/22/2020

Wszystkie przebiegło ok, nie wiem jak na tle innych firm po prezentacji i audycie wykonanym przez doradcę firmy spisaliśmy umowę.

check Polecam Minutor

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Minutor na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Minutor?