Menu

Powermine Sp z o.o. sp.k.

Powermine to polska marka, która dostarcza rozwiązań w branży energetycznej. W zakresie fotowoltaiki oferujemy kompleksowe usługi od stworzenia projektu, poprzez dostarczenie komponentów i montaż, do przyłączenia do sieci i załatwienia formalności.

6 lat doświadczenia

1-5 pracowników

1-20 realizacji

location-dark Rybnik

Powermine od kilku lat działa na rynku energii elektrycznej w Polsce.

Marka powstała, aby w sposób ciągły i rzetelny budować świadomość Klientów i dzielić się nabytym doświadczeniem. Celem Powermine jest systematyczne monitorowanie rynku i szukanie optymalizacji w kosztach energii dla Klientów. Nabyte doświadczenie zaowocowało powstaniem w 2019 roku nowej linii biznesowej związanej z fotowoltaiką.

Linia PV daje Klientom zainteresowanym optymalizacją energetyczną możliwość uzyskania bezpieczeństwa i niezależności energetycznej, dzięki rozwiązaniom przyjaznym środowisku. Oferujemy kompleksowe usługi od stworzenia projektu, poprzez dostarczenie komponentów i montaż instalacji, do przyłączenia do sieci i załatwienia koniecznych formalności.

 

Powermine Sp z o.o. sp.k. pracuje z producentami:

Powermine Sp z o.o. sp.k. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres Powermine Sp z o.o. sp.k.

ul. 3 Maja 30, 44-200 Rybnik

Powermine Sp z o.o. sp.k. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Powermine Sp z o.o. sp.k.

Powermine Sp z o.o. sp.k. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Powermine Sp z o.o. sp.k. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Powermine Sp z o.o. sp.k.?