Menu

Solljus Sp. z o.o.

Fotowoltaika dla energochłonnych przedsiębiorstw nie jest już problemem! Spółka Solljus zajmuje się kompleksową obsługą dużych firm, nietypowych dachów oraz wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych, również naziemnych. Na 1. miejscu stawiamy jakość!

8 lat doświadczenia

15-50 pracowników

50-100 realizacji

location-dark Sosnowiec

Spółka Solljus zrzesza grupę podmiotów zajmujących się bardzo szerokim wachlarzem usług: PV, klimatyzacje, szlabany, bramki, instalacje LAN/elektryczne, alarmy, monitoring etc. Nasi pracownicy oraz partnerzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie.

Działamy na terenie całego kraju, w naszym protfolio jest wiele projektów, także naziemnych. Naszymi głównymi klientami są duże firmy, korporacje, hotele oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Gwarantujemy profesjonalną osbługę całej inwestycji, zabezpieczenie terenu w trakcie robót oraz spełnienie wszelkich norm BHP. Przygotowujemy pełną dokumentacje oraz pomoc w uzyskaniu dotacji. W zalezności od realizacji staramy się dobrać wszystkie produkty z gwarancją 20- lub 25-letnią na produkt a nie tylko uzysk mocy. Każdą z naszych realizacji możemy ubezpieczyć od wszelkich czynników ryzyka - wszystkie elementy instalacji + straty energii. Dla przykładu, w przypadku pożaru, wszystkie komponenty instalacji są ubezpieczone + robocizna instalatora + utrata energii. Każdy z pracowników posiada niezbędne szkolenia oraz uprawnienia. Na życzenie możemy zainstalować dedykowany system asekuracyjny. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce również jako podwykonawcy. Jeżeli to jakość wykonanych usług i produktów jest najważniejsza, zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiamy,

Załoga Solljus

Solljus Sp. z o.o. pracuje z producentami:

Solljus Sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Solljus Sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Solljus Sp. z o.o.

Adres Solljus Sp. z o.o.

Gwiezdna 1e 16, 41-218 Sosnowiec

Solljus Sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Solljus Sp. z o.o.

Solljus Sp. z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Solljus Sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Solljus Sp. z o.o.?