COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

YAP Energy


Jako nieliczny na rynku możemy pochwalić się już ponad 6 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Nasz zespół realizował projekty ON-GRID, OFF-GRID przydomowych elektrowni dla inwestorów prywatnych, instalacji dla przedsiębiorstw jak również farm fotowoltaicznych.

Witaj w świecie fotowoltaiki!

  • Jeżeli interesujesz się odnawialnymi źródłami energii to doskonale już wiesz, że energia wytwarzana dzięki modułom fotowoltaicznym staje najtańszym źródłem energii. Trend bycia „eko” już się rozpoczął wiec dlaczego miałbyś nie oszczędzać na nim?
  • Polski rynek mikroinstalacji rośnie w bardzo szybkim tempie. Dzięki instalacji fotowoltaicznej masz możliwość uniknięcia podwyżek z tytułu energii elektrycznej, a dodatkowo dzięki współpracy z YAP Energy skorzystać z programu MÓJ PRĄD 5000zł, czy ulgi termomodernizacyjnej.
  • Wykonujemy instalacje dla dużych przedsiębiorstw jak i również dla gospodarstw domowych. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Jako nieliczni na rynku posiadamy własnych, wyspecjalizowanych instalatorów, którzy posiadają już kilku letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Rynek dla producentów modułów fotowoltaicznych jest bardzo dobrze rozwinięty, dlatego też nie skupiamy się na jednym rozwiązaniu i w swojej ofercie posiadamy moduły fotowoltaiczne różnych producentów by jak najlepiej dostosować instalację dla naszych klientów. Oszczędzanie z nami staje się proste! Już sam przyjazd naszego specjalisty i wykonana przez nas wycena nic Cię nie kosztuje. Zapraszamy do kontaktu.

YAP Energy pracuje z producentami:

YAP Energy współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

LG Solar Logo
Sharp Logo
SunPower Logo
Bruk-bet Logo
Ja Solar Logo
LONGi Logo
Selfa Logo
QCells Logo
SMA Solar Logo
Fronius Logo
Huawei Logo
Jinko Logo

Skontaktuj się z YAP Energy


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

YAP Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone