Menu

YAP Energy

Jako nieliczny na rynku możemy pochwalić się już ponad 6 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Nasz zespół realizował projekty ON-GRID, OFF-GRID przydomowych elektrowni dla inwestorów prywatnych, instalacji dla przedsiębiorstw jak również farm fotowoltaicznych.

location-dark Katowice

Witaj w świecie fotowoltaiki!

  • Jeżeli interesujesz się odnawialnymi źródłami energii to doskonale już wiesz, że energia wytwarzana dzięki modułom fotowoltaicznym staje najtańszym źródłem energii. Trend bycia „eko” już się rozpoczął wiec dlaczego miałbyś nie oszczędzać na nim?
  • Polski rynek mikroinstalacji rośnie w bardzo szybkim tempie. Dzięki instalacji fotowoltaicznej masz możliwość uniknięcia podwyżek z tytułu energii elektrycznej, a dodatkowo dzięki współpracy z YAP Energy skorzystać z programu MÓJ PRĄD 5000zł, czy ulgi termomodernizacyjnej.
  • Wykonujemy instalacje dla dużych przedsiębiorstw jak i również dla gospodarstw domowych. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Jako nieliczni na rynku posiadamy własnych, wyspecjalizowanych instalatorów, którzy posiadają już kilku letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Rynek dla producentów modułów fotowoltaicznych jest bardzo dobrze rozwinięty, dlatego też nie skupiamy się na jednym rozwiązaniu i w swojej ofercie posiadamy moduły fotowoltaiczne różnych producentów by jak najlepiej dostosować instalację dla naszych klientów. Oszczędzanie z nami staje się proste! Już sam przyjazd naszego specjalisty i wykonana przez nas wycena nic Cię nie kosztuje. Zapraszamy do kontaktu.

YAP Energy pracuje z producentami:

YAP Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje YAP Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez YAP Energy

Adres YAP Energy

Porcelanowa 23, 40-748 Katowice

YAP Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o YAP Energy

YAP Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz YAP Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz YAP Energy?