Menu

Coming Home Sp. z o.o.

Nasza oferta w zakresie instalacji fotowoltaicznych skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz firm. Instalacjami zajmujemy się w sposób kompleksowy: dobierzemy instalację, a także pozyskamy dofinansowanie.

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Olsztyn

Nasza siedziba mieści się w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko- mazurskiego. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie systemów fotowoltaicznych. Odnawialne źródła energii to świetny wybór z wielu powodów. Są one niezawodne oraz bezpieczne, przyjazne dla środowiska naturalnego oraz nie generują hałasu ani zanieczyszczeń. W ranach naszej obsługi zapewniamy fachowe doradztwo, sporządzenie indywidualnego projektu dopasowanego do wymagań Klienta oraz specyfiki obiektu, sprzedaż materiałów oraz ich montaż. Przekazujemy także instruktaż związany z użytkowaniem systemu oraz monitorowaniem jego wydajności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty."

Coming Home Sp. z o.o. pracuje z producentami:

Coming Home Sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Coming Home Sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Coming Home Sp. z o.o.

Adres Coming Home Sp. z o.o.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15, 10-457 Olsztyn

Coming Home Sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Coming Home Sp. z o.o.

Coming Home Sp. z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Coming Home Sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Coming Home Sp. z o.o.?