COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Najlepsi instalatorzy w woj. warmińsko-mazurskim

Panele fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie na własną mini elektrownię, która przynosi spore oszczędności, a odnawialna energia słoneczna jest nieszkodliwa dla naszego środowiska. Czy woj. warmińsko-mazurskie jest korzystnym miejscem na PV?

Nasłonecznienie w Warmińsko-Mazurskiem

Warmia i Mazury są jednym z najsłabiej nasłonecznionych regionów Polski. Jednak wynik 900 kWh/m2 to wciąż korzystne parametry dla instalacji fotowoltaicznych. Olsztyn, Bartoszyce, Wilkasy, Morąg, Szczytno - to tylko kilka lokalizacji w których znajdują się już aktywne mini elektrownie.

Gdzie w woj warmińsko-mazurskim znajdziesz godne uwagi firmy instalujące PV? Elbląg, Olsztyn, Giżycko - to tutaj znajdziesz najwięcej firm instalacyjnych. Pełną listę ponad 20 polecanych przedsiębiorstw znajdziesz poniżej.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Warmińsko-Mazurskiem

Dofinansowania , w tym dotacje unijne - obejmujące również Warmię i Mazury , zmniejszają koszt instalacji. Wiąże się z tym również szybszy zwrot inwestycji. Gdzie znaleźć informacje o dotacjach? W związku z ciągłymi zmianami poszczególnych wymagań, zachęcamy by udać się do WFOŚiGW w Olsztynie lub do najbliższego Urzędu Gminy lub Miasta. Instalatorzy również pomagają uzyskać dotacje.

Korzystając z dofinansowania wybór instalatora ma istotne znacznie. Wybieraj tylko certyfikowane firmy. Sprawdź zamieszczone poniżej firmy instalacyjne PV w woj. warmińsko-mazurskim lub skorzystaj z darmowej porównywarki ofert, by wybrać firmę spełniającą Twoje oczekiwania. Otrzymasz wtedy oferty od najlepszych instalatorów w okolicy.

G2V Energia

Olsztyn

4.7 Najlepiej oceniany

FUH KRZYSZTOF KUNDA

Ełk

ELEKTRO-INSTALATOR GIŻYCKO

Giżycko

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone