Menu

Najlepsi instalatorzy w woj. warmińsko-mazurskim

Panele fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie na własną mini elektrownię, która przynosi spore oszczędności, a odnawialna energia słoneczna jest nieszkodliwa dla naszego środowiska. Czy woj. warmińsko-mazurskie jest korzystnym miejscem na PV?

Nasłonecznienie w Warmińsko-Mazurskiem

Warmia i Mazury są jednym z najsłabiej nasłonecznionych regionów Polski. Jednak wynik 900 kWh/m2 to wciąż korzystne parametry dla instalacji fotowoltaicznych. Olsztyn, Bartoszyce, Wilkasy, Morąg, Szczytno - to tylko kilka lokalizacji w których znajdują się już aktywne mini elektrownie.

Gdzie w woj warmińsko-mazurskim znajdziesz godne uwagi firmy instalujące PV? Elbląg, Olsztyn, Giżycko - to tutaj znajdziesz najwięcej firm instalacyjnych. Pełną listę ponad 20 polecanych przedsiębiorstw znajdziesz poniżej.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Warmińsko-Mazurskiem

Dofinansowania , w tym dotacje unijne - obejmujące również Warmię i Mazury , zmniejszają koszt instalacji. Wiąże się z tym również szybszy zwrot inwestycji. Gdzie znaleźć informacje o dotacjach? W związku z ciągłymi zmianami poszczególnych wymagań, zachęcamy by udać się do WFOŚiGW w Olsztynie lub do najbliższego Urzędu Gminy lub Miasta. Instalatorzy również pomagają uzyskać dotacje.

Korzystając z dofinansowania wybór instalatora ma istotne znacznie. Wybieraj tylko certyfikowane firmy. Sprawdź zamieszczone poniżej firmy instalacyjne PV w woj. warmińsko-mazurskim lub skorzystaj z darmowej porównywarki ofert, by wybrać firmę spełniającą Twoje oczekiwania. Otrzymasz wtedy oferty od najlepszych instalatorów w okolicy.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

recommended Polecany instalator

Sol-Investia
4.8

(Oceny: 6)

location Dywity

Zespół Sol-Investia instaluje inteligentne, bezpieczne i wydajne systemy fotowoltaiczne przy wykorzystaniu wiedzy doświadczonych specjalistów i użyciu sprzętu światowych marek. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

G2V Energia
4.7

(Oceny: 3)

location Olsztyn

Projektowanie i budowa instalacji fotowoltaicznych, instalacji kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
ELEKTRO-INSTALATOR GIŻYCKO

location Giżycko

Firma Elektro-Instalator od 1995 roku działa w branży energetycznej  Od 2013 r. zajmujemy sie projektowaniem oraz montażem elektrowni fotowoltaicznych dachowych oraz naziemnych. Serwis 24 h oraz stały monitoring naszych instalacji.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Solar Squad

location Olsztyn

Firma Solar Squad zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi, pozwalającymi na poprawę wydajności elektrycznej i ekonomicznej Twojego dmu.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
G-4 FREE ENERGY

location Barczewo

Profesjonalna sprzedaż i montaż. Bez pośredników.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil