Menu

Elektro-Instal Fotowoltaika verified

Elektro-Instal Fotowoltaika to firma pochodząca z Lidzbarka Warmińskiego, wyróżniająca się 11 letnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Jesteśmy firmą lokalną, dzięki czemu skupiamy się przede wszystkim na jakości świadczonych usług. 

13 lat doświadczenia

5-15 pracowników

20-50 realizacji

location-dark Lidzbark Warmiński

Spółka ELEKTRO-INSTAL FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. co prawda została założona w 2021 roku, jednak śmiało początek jej działalności datować można na rok 2011, kiedy to powstała firma-matka Elektro-Instal, która kontynuuje swoją równoległą działalność do dziś. Niemal od samego początku mieliśmy do czynienia z instalacjami fotowoltaicznymi, jednak na tamten moment oczywiście był to jedynie symboliczny procent działalności firmy. Dziś, kiedy branża przeżywa swój rozkwit, naturalnym krokiem było utworzenie spółki zajmującej się instalacjami fotowoltaicznymi priorytetowo, tak aby wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i dostarczyć naszym klientom najwyższy poziom obsługi.

Klienci, bo o nich tu przede wszystkim chodzi, są dla nas najważniejsi. Nie stosujemy tanich chwytów marketingowych, aby przyciągnąć ich uwagę. Nie chwalimy się cenami z *, czyli najczęściej już pomniejszonych o kwotę dotacji, czy ulgi w podatku. Rzetelnie prezentujemy ofertę, pokazując wszystkie zalety ale również niedoskonałości wybranego zestawu fotowoltaicznego. Zależy nam na tym, aby klient był świadomym partnerem firmy, dzięki czemu jego przygoda ze „słoneczną energią” będzie dla niego przyjemnym doświadczeniem. Co więcej wierzymy, że zadowolony klient, to najlepszy sposób pozyskiwania kolejnych kontrahentów.

Firma zlokalizowana jest w Lidzbarku Warmińskim, biuro powstaje przy ul. Ogrodowej 10. Nie ograniczamy jednak swojej działalności do powiatu lidzbarskiego, jej zakres to całe województwo warmińsko-mazurskie.

Elektro-Instal Fotowoltaika pracuje z producentami:

Elektro-Instal Fotowoltaika korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Elektro-Instal Fotowoltaika

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Elektro-Instal Fotowoltaika

Adres Elektro-Instal Fotowoltaika

Ogrodowa 10, 11-100 Lidzbark Warmiński

Elektro-Instal Fotowoltaika - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Elektro-Instal Fotowoltaika

Elektro-Instal Fotowoltaika nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Elektro-Instal Fotowoltaika na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Elektro-Instal Fotowoltaika?