Menu

Adapia Energy verified

Adapia Energy to firma, która stawia na nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne, w przystępnej dla klientów cenie. Usługa klasy premium od A do Z w standardzie. Fotowoltaika najnowszej generacji: bezpieczniejsza, wydajniejsza, modułowa i niezawodna.

7 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju.

  • Kompleksowe realizacje od początku do końca, razem z dokumentacją zgłoszeniową do energetyki oraz dotacją MÓJ PRĄD. Współpracujemy bezpośrednio z producentami sprzętu fotowoltaicznego oraz ich działami serwisowymi (panele fotowoltaiczne, falowniki). Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę.
  • Posiadamy centralny magazyn towaru w Poznaniu, gwarantując Państwu płynność realizacji podejmowanych zleceń oraz stabilność naszej oferty handlowej. Doświadczone zespoły instalatorów, którzy znają swój fach, profesjonalne narzędzia. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
  • Sympatyczna obsługa klienta, rzetelna i konkretna informacja handlowa oraz wiedza praktyczna, pozwalająca nam skutecznie doradzać i dobrze wykonywać naszą pracę.
  • Realnie planujemy czasy realizacji, bez rozczarowań, bez niespełnionych obietnic
  • Nie chlubimy się tym, że instalację wykonamy najszybciej ze wszystkich, bo to nie są zawody sportowe i poza właściwym i racjonalnym doborem podzespołów niezwykle ważna jest jakość montażu, dzięki której inwestycja ma szansę pracować bez awarii przez wiele lat, zapewniając Państwu pełne zadowolenie i wysoką stopę zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę.

Zainteresowanie fotowoltaiką to nie tylko nasza praca, ale również hobby, dlatego aktywnie dostosowujemy naszą ofertę do nowych trendów i oczekiwań klientów
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy.

Adapia Energy pracuje z producentami:

Adapia Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Adapia Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Adapia Energy

Adres Adapia Energy

ul. Karpia 31 31, 61-619 Poznań

Adapia Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Adapia Energy

Adapia Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Adapia Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Adapia Energy?