Menu

EOVIA

Od 2013 lat zajmujemy się projektowaniem, montażem, serwisem oraz pomiarami instalacji fotowoltaicznych. Również w naszej ofercie znajdą Państwo  inspekcje dronem z kamerą termowizyjną, inspekcje kamerą termowizyjną,  magazyny energii, montaż foli na podczerwień oraz stacjami ładowania

11 lat doświadczenia

5-15 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Sędzinko

.Od 2013 lat zajmujemy się projektowaniem, montażem, serwisem oraz pomiarami instalacji fotowoltaicznych. Również w naszej ofercie znajdą Państwo  inspekcje dronem z kamerą termowizyjną, inspekcje kamerą termowizyjną,  magazyny energii, montaż foli na podczerwień oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Jako 6 w Polsce uzyskaliśmy uprawnienia OZE. W roku 2018 na 3 konferencji FSP zajeliśmy I miejsce za najlepszą instalację przemysłową. W roku 2020 na 5 konferencji FSP uzyskaliśmy II miejsce za najlepszą instalację z zarządzaniem energii oraz III miejsce za najlepszą instalację domową. 

Działamy głównie na terenie województwa Wielkopolskiego jak i w pobliskich województwach. 

Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, jakość, uznanie, bezpieczeństwo, gwarancja jak i terminowość co mogą potwierdzić dziesiątki zadowolonych klientów. 

Współpracujemy już od wielu lat z najlepszym producentem falowników na rynku czyli z firmą FRONIUS. Uzyskaliśmy również certyfikat "Fronius System Partner".

Nasi instalatorzy są przeszkoleni oraz doświadczeni. 

EOVIA pracuje z producentami:

EOVIA korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje EOVIA

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez EOVIA

Adres EOVIA

Wiśniowa 17f, 64-552 Sędzinko

EOVIA - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o EOVIA

EOVIA nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz EOVIA na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz EOVIA?