Menu

HiEnergy verified

HiEnergy to zespół profesjonalistów-pasjonatów, którzy zapewniają fachową wiedzę i realizują każdy projekt na najwyższym poziomie.

4 lat doświadczenia

15-50 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Poznań

Chcesz korzystać z energii elektrycznej za niewielkie pieniądze (nawet 15 – 20 zł/miesiąc!)? Zainwestuj w panele słoneczne! Opowiedz nam o swoim domu i jego użytkownikach a my dobierzemy wielkość instalacji najlepszą do Twoich potrzeb!

HiEnergy pracuje z producentami:

HiEnergy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje HiEnergy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez HiEnergy

Adres HiEnergy

Zwierzchowskiego 19, 61-248 Poznań

HiEnergy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o HiEnergy

top-company-medal

0% POLECANY

Ilość recenzji: 1

Jakość

1.0

Cena

4.0

Obsługa

1.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Paweł, Bolechówko. Dodano: 9/27/2022

TRAGEDIA! STANOWCZO ODRADZAM współpracę z tą firmą. Po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki zaczynają się schody. Fatalna jakość montażu: -Panele zamontowane niezgodnie z wymaganiami producenta, pomimo zwrócenia na to uwagi i poprawy przez firmę, nadal nie spełniają wymogów. W dodatku część z nich zamontowana krzywo na stelażu posiadającym pełną regulacją. -Z powodu braku audytu dachu wiaty, zastosowano nieodpowiedni system montażu. Zmiana systemu spowoduje trwałe uszkodzenie dachu lub konieczność wymiany poszycia. DRAMAT! -Przewody zakopane w ziemi nie spełniają norm obowiązujących w Polsce, znajdują się bezpośrednio pod kostką brukową i są zakopane zbyt płytko. Kto może z powodu takiego montażu stracić życie. To jest prąd stały powinny być spełnione wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Trudno oczekiwać jakości skoro ekipa jeździ od jednej instalacji do drugiej. Pomylono falownik, który miał być u mnie zainstalowany. Jeden pracownik zaczyna jakąś pracę na drugi dzień przyjeżdża inny dokończyć a na trzeci nie ma nikogo i prace stoją przez kilka dni a z firmą nie ma kontaktu. Pomimo niewywiązania się z umowy i jej wypowiedzeniu przeze mnie, nie otrzymałem ze strony firmy żadnej odpowiedzi. Zaproponowałem, żeby niezależny rzeczoznawca potwierdził jakość prac na co firma się nie zgodziła. Decyzja była podyktowana zapewne tym, że doskonale zdają sobie sprawę z nieprawidłowego wykonania. Podsumowując zostałem z częściowo zainstalowaną instalacją, wykonaną w sposób nie spełniający żadnych norm. Mam zamrożone środki, które wpłaciłem jako zaliczkę. Mam zniszczony dach i nie mam praktycznie żadnego konstruktywnego kontaktu z firmą. Pan Marcin otrzymał kilka szans na poprawę wizerunku i jakości, nie wykorzystał żadnej. NIE POLECAM! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

cancel Nie polecam HiEnergy

Obsługa

1.0

Cena

4.0

Jakość

1.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz HiEnergy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz HiEnergy?