Menu

InteEnergia Sp. z o.o.

4.8

(6 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Jesteśmy od 15 lat na rynku w branży elektrycznej i od 4 lat na rynku fotowoltaiki. Stawiamy wyłącznie na markowy sprzęt z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

InteEnergia Sp. z o.o. to zespół, którą tworzą inżynierowie, technicy, instalatorzy, ale przede wszystkim pasjonaci niezależności energetycznej i zielonej energii.

Od 2005 roku działamy w branży elektrycznej oferując rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną przedsiębiorstw takie jak systemy informatyczne do zarządzania zużyciem energii, oświetlenie energooszczędne LED oraz oczywiście systemy fotowoltaiczne.

 

Nie mamy ambicji urosnąć do poziomu korporacji czy firmy ogólnopolskiej, bo wiemy, że utrzymanie najwyższych standardów jakości jest praktycznie niemożliwe przy dużej skali i rozproszeniu działania. Dlatego konsekwentnie inwestujemy w kompetencje naszej kadry i doskonalimy jakość wykonywanych usług skupiając się na obszarze Wielkopolski i województw ościennych.

To co nas wyróżnia to kompleksowe podejście do optymalizacji kosztów energii.

W przypadku domów jednorodzinnych dobierzemy nie tylko optymalną moc instalacji, ale także podpowiemy w jaki sposób najtaniej i najefektywniej ogrzewać dom oraz wykonamy wszelkie niezbędne obliczenia w tym zakresie. Podpowiemy czy warto inwestować w pompę ciepła czy może sensowniej będzie pozostać przy aktualnym systemie grzewczym.

Dla firm i zakładów produkcyjnych mamy dużo szerszą ofertę. Każdy projekt fotowoltaiczny poprzedzamy szczegółową analizą profil zużycia, weryfikujemy możliwości techniczne na poziomie przyłącza i zakładu energetycznego oraz wykonujemy analizy nośności dachów. Jeżeli jest taka potrzeba przygotujemy także projekt modernizacji oświetlenia na LED wraz z precyzyjną kalkulacją zwrotu inwestycji, lub zaprojektujemy i wykonamy rozbudowany system do monitorowania zużycia energii poszczególnych maszyn, linii produkcyjnych czy wydziałów w zakładzie.

Na bieżąco zbieramy informacje na temat wszystkich dostępnych programów pomocowych i dotacyjnych, którymi można wspomóc finansowanie oferowanych instalacji. Pomagamy w wypełnieniu wniosków i skutecznym uzyskaniu dotacji. Nasz cel to systematyczny i długoletni rozwój przez kolejne co najmniej 20 lat poprzez profesjonalną obsługę zadowolonych klientów, nieustanne podnoszenie kwalifikacji i podążanie za nowościami pojawiającymi się na dynamicznie rozwijającym się rynku Zielonej Energii.

InteEnergia Sp. z o.o. pracuje z producentami:

InteEnergia Sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje InteEnergia Sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez InteEnergia Sp. z o.o.

Adres InteEnergia Sp. z o.o.

Wergiliusza 45a/2, 60-461 Poznań

InteEnergia Sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o InteEnergia Sp. z o.o.

top-company-medal

100% POLECANY

4.8
Ilość recenzji: 6

Jakość

5.0

Cena

4.5

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Roman, Korzycki. Dodano: 10/4/2020

Każdemu życzę tak profesjonalnej i kompetentnej firmy. Począwszy od wsparcia doradcy w doborze optymalnej instalacji, poprzez świetną ekipę wykonawczą, skończywszy na profesjonalnych pomiarach końcowych i odbiorze przez dedykowanego inżyniera. Sprzęt z najwyższej półki, instalatorzy bardzo zorganizowani, kulturalni, żadnych przekleństw czy papierosów w czasie pracy. Problem techniczny, który pojawił się w trakcie montażu błyskawicznie rozwiązany przez inżyniera. W trakcie odbioru zostaliśmy z żoną szczegółowo przeszkoleni, wyjaśniono nam wszystkie niejasności, otrzymaliśmy kilkudziesięciostronnicową dokumentację powykonawczą, nauczono nas jak odczytywać licznik Enei i jak weryfikować poprawność pracy instalacji. Polecam z czystym sumieniem!

check Polecam InteEnergia Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od InteEnergia Sp. z o.o. z dn. 10/5/2020

Dziękujemy!

location Recenzent: Marek, Suchy Las. Dodano: 8/24/2020

Od miesiąca eksploatuję instalację fotowoltaiczną o mocy 7,3 kWp wykonaną przez InteEnergia. Instalacja pracuje bardzo dobrze, łączna moc wyprodukowanej energii przekroczyła właśnie 1000 kWh. Ofertę otrzymałem w kilku wariantach, zdecydowałem się na falownik SMA i panele JA Solar. Montaż przebiegł sprawnie i terminowo, firma bardzo dobrze poradziła sobie z moim trudnym, połamanym dachem. Pomiary końcowe i rozruch instalacji przeprowadził osobiście szef firmy. Zgłoszenie do ENEA dokonali w moim imieniu pracownicy firmy. Dokumentacja wykonawcza i powykonawcza przygotowana rzetelnie i przekazana niezwłocznie. Poleciłem już InteEnergia kilku sąsiadom, polecam też Państwu!

check Polecam InteEnergia Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Paweł, Poznań. Dodano: 5/27/2020

Od momentu pierwszej rozmowy, przez wizytę na miejscu, ofertę aż do realizacji minęły raptem 3 tygodnie. Realizacja sama w sobie zajęła kolejne 3 (sam montaż i konfiguracja systemu 4 dni). Reasumując: proces przejrzysty i bez strat czasu. Oby refundacja poszła równie sprawnie :-).

check Polecam InteEnergia Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od InteEnergia Sp. z o.o. z dn. 5/27/2020

Bardzo dziękujemy i życzymy dużo słońca! :)

location Recenzent: Krzysztof, Bolechowo-Osiedle. Dodano: 5/27/2020

Świetna, profesjonalna obsługa, fachowy i estetyczny montaż. Dach wygląda lepiej z panelami niż bez :) Instalatorzy kulturalni, życzliwi, uważali, żeby nie poniszczyć trawnika, posprzątali po sobie. Polecam z czystym sumieniem!

check Polecam InteEnergia Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od InteEnergia Sp. z o.o. z dn. 5/27/2020

Dziękujemy i życzymy dużo słońca! :)

location Recenzent: Piotr, Suchy Las. Dodano: 5/27/2020

Bardzo profesjonalna informacja co firma dostarcza, pomiar nasłonecznienia, wyliczenie kosztów i opłacalności w postaci zwrotu z inwestycji. Od czasu podpisania umowy do podłączenia instalacji do sieci tylko dwa tygodnie! Pełna obsługa u dostawcy prądu. Instrukcja, schematy, certyfikaty, rzeczowe objaśnienie techniczne przy odbiorze. Polecam szczerze.

check Polecam InteEnergia Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od InteEnergia Sp. z o.o. z dn. 5/27/2020

Bardzo dziękujemy Panie Piotrze za opinię :)

location Recenzent: Jacek, Poznań. Dodano: 5/22/2020

Świetna, kompetentna obsługa doradcy technicznego, bardzo profesjonalna oferta i projekt. Ekipa wykonawcza na najwyższym poziomie - życzliwa, czysta, profesjonalna. Duże wrażenie zrobiła na mnie bardzo szczegółowa procedura odbioru przeprowadzona przez samego szefa firmy. Szczegółowe pomiary i rozbudowana dokumentacja powykonawcza. Polecam z czystym sumieniem każdemu, komu zależy na fachowcach z najwyższej półki!

check Polecam InteEnergia Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od InteEnergia Sp. z o.o. z dn. 5/22/2020

Serdecznie dziękujemy Panie Jacku za opinię i życzymy bezawaryjnej pracy instalacji :)

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz InteEnergia Sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz InteEnergia Sp. z o.o.?