Menu

Prowable Sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznymi, pompami ciepła, klimatyzacją, rekuperacją oraz wykonujemy pomiary termowizyjne. Jako Prowable działamy w branży OZE od 2020 roku. Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość

4 lat doświadczenia

5-15 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Kalisz

Jako Prowable działamy w branży OZE od 2020 roku. Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość, do której Klientów chcemy przyzwyczaić już dzisiaj.

Instalacje, które proponujemy zapewniają ogromną ilość możliwości, szansę na oszczędności, a to wszystko przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacyjnych.

Nasza fachowa kadra pracownicza to osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu. Z ich pomocą dobieramy najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym urządzenia, takie jak klimatyzatory, pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne. Następnie, dzięki ich odpowiedniemu rozmieszczeniu zapewniamy Klientom możliwie najwięcej korzyści. Montaż nowych rozwiązań wykonujemy zawsze zgodnie z osobistymi preferencjami Klientów. Kiedy jednak widzimy lepsze propozycje, świadczymy fachowe doradztwo.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów zajmujemy się także pomocą w uzyskaniu dofinansowań. Jesteśmy w stanie zapewnić im uczestnictwo z jednym z wielu honorowanych przez nas programów dotacyjnych, co wiąże się z dodatkowymi oszczędnościami.

Świadczymy również usługi serwisowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zajmiemy się naprawami, konserwacją oraz serwisem klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznych, rekuperacji oraz pomp ciepła. Dodatkowo świadczymu usługami termowizji.

Gwarantujemy przystępne ceny, kompetentną obsługę oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis świadczonych przez Nas usług.

Zapraszamy na stronę: www.prowable.pl

Prowable Sp. z o.o. pracuje z producentami:

Prowable Sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Prowable Sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Prowable Sp. z o.o.

Adres Prowable Sp. z o.o.

ul. Skarszewska 4, 62-800 Kalisz

Prowable Sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Prowable Sp. z o.o.

Prowable Sp. z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Prowable Sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Prowable Sp. z o.o.?