Menu

SolarSpot

  Dbałość o szczegóły i jakość naszych paneli fotowoltaicznych pozwoliła nam na wejście do grona liderów w branży odnawialnych źródeł energii nie tylko w samym województwie wielkopolskim, ale w całej Polsce.

6 lat doświadczenia

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Komorniki

Duży wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii pozwolił tej branży na szybki rozwój w ciągu kilku ostatnich lat. Szczególną popularnością cieszą się instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym możliwe jest czerpanie energii elektrycznej z promieni słonecznych.

W czasach stale rosnących cen prądu dostęp do odnawialnego i pewnego źródła energii to nie tylko oszczędność, ale też poczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, że na instalacji paneli słonecznych skorzystasz nie tylko Ty, ale też środowisko!

DLACZEGO INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE TO DOBRY WYBÓR?

MNIEJSZE RACHUNKI

Korzystając z paneli słonecznych, za energię elektryczną zapłacisz zdecydowanie mniej niż do tej pory. Dzięki niższym rachunkom Twoja inwestycja szybko się zwróci, a w ciągu kolejnych lat użytkowania zacznie przynosić spore oszczędności. Twój budżet zdecydowanie zyska na zainstalowaniu instalacji fotowoltaicznej.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej rośnie zainteresowanie czystą energią, czyli energią, która pochodzi z odnawialnych źródeł. Wybierając fotowoltaikę w Wielkopolsce, stawiasz ważny krok w kierunku ograniczenia emisji dwutlenku węgla, zlikwidowania smogu oraz przywrócenia naturalnej równowagi środowiska.

DOBRA INWESTYCJA

Kiedy decydujesz się na panele słoneczne, rosnące ceny prądu przestają być dla Ciebie problemem. Warto mieć też na uwadze, że instalacje fotowoltaiczne mają pozytywny wpływ na wartość nieruchomości, a dzięki dostępnym opcjom dofinansowania cała inwestycja staje się jeszcze korzystniejsza.

BEZPIECZEŃSTWO

Wraz z większym obciążeniem sieci energetycznej wzrasta ryzyko awarii oraz problemów z dostawą prądu. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej nie tylko zabezpieczysz siebie i swój dom, zyskując tym samym większą niezależność, ale też pozytywnie wpłyniesz na działanie całego systemu.

STAŁA WSPÓŁPRACA

Oferowane przez nas usługi nie kończą się na zamontowaniu paneli słonecznych. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie, zaczynając od przedstawienia dostępnych opcji, przez stworzenie projektu instalacji fotowoltaicznej, aż do montażu i obsługi posprzedażowej. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!

SolarSpot pracuje z producentami:

SolarSpot korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje SolarSpot

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SolarSpot

Adres SolarSpot

Przemysłowa 13, 62-052 Komorniki

SolarSpot - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SolarSpot

top-company-medal

0% POLECANY

Ilość recenzji: 1

Jakość

1.0

Cena

1.0

Obsługa

1.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Tomasz, Budny. Dodano: 1/18/2024

Są naprawdę niesamowicie niekompetentni, ludzi to chyba z łapanki na ulicy mają bo amator z instrukcją na YouTube wykona lepszą robotę. Szkód narobili dosłownie przy wszystkim, a jak przyszła pora do ich zniwelowania (bo naprawić tego co zniszczyli się nie da) to nagle kontakt się urwał. Zdecydowanie należy się od nich trzymać z daleka.

cancel Nie polecam SolarSpot

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz SolarSpot na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SolarSpot?