Menu

Soltech Energy verified

Montujemy panele fotowoltaiczne od 2015 roku. Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym inwerterów Sofar. Prowadzimy również hurtownię fotowoltaiczną, dzięki czemu otrzymasz od nas uczciwą cenę instalacji na wysokiej jakości podzespołach, często o kilka tysięcy złotych niższą niż cena rynkowa. Wszystkie formalności związane z montażem fotowoltaiki dla domu i dotacjami załatwiamy sami w imieniu naszych Klientów.

9 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

Panele fotowoltaiczne to inwestycja na nawet 30 lat, warto więc zaufać ekspertom i mieć pewność poprawnej i bezproblemowej pracy instalacji. Jesteśmy doświadczonym instalatorem - montujemy panele fotowoltaiczne od 2015 roku, kiedy rynek fotowoltaiki w Polsce zaczynał dopiero powstawać. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo instalacji i profesjonalny montaż, a także pewność pozyskania dofinansowania Mój Prąd - przez 6 lat pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 3 mln zł dotacji z różnych programów. Decydując się na naszą ofertę otrzymasz uczciwą cenę instalacji na wysokiej jakości podzespołach, często o kilka tysięcy złotych niższą niż średnia rynkowa. Zajmujemy się wszystkim od A do Z - projekt, montaż, dotacja i finansowanie, formalności w energetyce oraz straży pożarnej. Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym inwerterów Sofar, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o profesjonalny serwis instalacji w okresie gwarancji i po jej upływie. Poza fotowoltaiką, zajmujemy się także montażem pomp ciepła, ogrzewania podczerwienią oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych. Jeśli szukasz profesjonalnego instalatora z partnerskim podejściem do Klienta, skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Otrzymasz od nas bezpłatną, indywidualną wycenę dopasowaną do Twojego domu lub Firmy.

Soltech Energy pracuje z producentami:

Soltech Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Soltech Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Soltech Energy

Adres Soltech Energy

Kopanina 34, 60-105 Poznań

Soltech Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Soltech Energy

Soltech Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Soltech Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Soltech Energy?