Menu

Soltech Energy

Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych od 2015 roku. Jesteśmy Preferowanym Partnerem Premium niemieckiego producenta paneli - IBC Solar. Świadczymy usługę kompleksową – projekt, montaż, finansowanie, dotacje, formalności w energetyce.

7 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych od 2015 roku, dzięki czemu możemy zagwarantować profesjonalny montaż naszych instalacji przez doświadczony i certyfikowany przez UDT i SEP personel. Jesteśmy Preferowanym Partnerem Premium niemieckiego producenta paneli fotowoltaicznych – firmy IBC Solar. Świadczymy usługę kompleksową – projekt, montaż, finansowanie, formalności w energetyce. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę. Przeprowadzamy bezpłatny audyt na miejscu montażu oraz indywidualną wycenę, żeby jak najlepiej dostosować instalację do potrzeb klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług i podzespołów, przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen, tak aby instalacja przynosiła realne oszczędności.

Soltech Energy pracuje z producentami:

Soltech Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Soltech Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Soltech Energy

Adres Soltech Energy

Kopanina 34, 60-105 Poznań

Soltech Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Soltech Energy

Soltech Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Soltech Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Soltech Energy?