Menu

SUNERGO verified

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji - począwszy od przygotowania oferty z indywidualnie dobraną konfiguracją sprzętową, przez realizację projektu, załatwienie formalności z zakładem energetycznym, po pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

8 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

Sunergo powstało z zainteresowania nowymi tech- nologiami, zamiłowania do najwyższej jakości oraz pasji tworzenia.

Nasze doświadczenie w branży fotowoltaicznej sięga 2013 roku, w którym jeden z założycieli firmy zamontował komercyjnie pierwszą instalację fotowol- taiczną. Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój działalności oparty na wiedzy technicznej i dbałości o szczegóły, które przekładały się na zadowolenie kolejnych klientów.

Dzięki solidnym fundamentom w kolejnych latach firma przekształciła się w spółkę specjalizującą się w profesjonalnym doradztwie, sprzedaży i montażu systemów fotowoltaicznych.

To, co było naszym znakiem rozpoznawczym od samego początku - najwyższą jakość wykonania, przełożyliśmy na pozostałe etapy procesu, czyli profesjonalne doradztwo i obsługę.

Od początku działalności naszej firmy przyświeca nam idea - pragniemy działać na rzecz rozwoju energetyki słonecznej jako czystego źródła energii.

Rozwój technologii solarnej na przestrzeni ostatnich lat przełożył się na wzrost opłacalności pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca i jej popularyzację. Dzięki temu coraz bliższe staje się zrealizowanie założonego przez Polskę celu osiągnięcia do 2030 roku 23% energii z OZE.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego procesu. Jednocześnie mamy poczucie, że wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Dlatego dynamicznie rozwijamy swoją dzia- łalność, każdego dnia stając się jeszcze lepszymi. Dzięki współpracy z nami zyskujecie Państwo nie tylko niższe koszty energii i niezależność energetyczną, ale dbacie również o środowisko, przyczyniając się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Myśląc o kolejnych pokoleniach wdrażamy rozwiązania, które wspierają ochronę środowiska, a tym samym dbają o przyszłość naszą i naszych najbliższych.

SUNERGO pracuje z producentami:

SUNERGO korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje SUNERGO

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SUNERGO

Adres SUNERGO

al. Niepodległości 51 1, 61-714 Poznań

SUNERGO - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SUNERGO

SUNERGO nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz SUNERGO na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SUNERGO?