Menu

SUNERGO

4.7

(2 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji - począwszy od przygotowania oferty z indywidualnie dobraną konfiguracją sprzętową, przez realizację projektu, załatwienie formalności z zakładem energetycznym, po pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

11 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

Sunergo powstało z zainteresowania nowymi tech- nologiami, zamiłowania do najwyższej jakości oraz pasji tworzenia.

Nasze doświadczenie w branży fotowoltaicznej sięga 2013 roku, w którym jeden z założycieli firmy zamontował komercyjnie pierwszą instalację fotowol- taiczną. Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój działalności oparty na wiedzy technicznej i dbałości o szczegóły, które przekładały się na zadowolenie kolejnych klientów.

Dzięki solidnym fundamentom w kolejnych latach firma przekształciła się w spółkę specjalizującą się w profesjonalnym doradztwie, sprzedaży i montażu systemów fotowoltaicznych.

To, co było naszym znakiem rozpoznawczym od samego początku - najwyższą jakość wykonania, przełożyliśmy na pozostałe etapy procesu, czyli profesjonalne doradztwo i obsługę.

Od początku działalności naszej firmy przyświeca nam idea - pragniemy działać na rzecz rozwoju energetyki słonecznej jako czystego źródła energii.

Rozwój technologii solarnej na przestrzeni ostatnich lat przełożył się na wzrost opłacalności pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca i jej popularyzację. Dzięki temu coraz bliższe staje się zrealizowanie założonego przez Polskę celu osiągnięcia do 2030 roku 23% energii z OZE.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego procesu. Jednocześnie mamy poczucie, że wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Dlatego dynamicznie rozwijamy swoją dzia- łalność, każdego dnia stając się jeszcze lepszymi. Dzięki współpracy z nami zyskujecie Państwo nie tylko niższe koszty energii i niezależność energetyczną, ale dbacie również o środowisko, przyczyniając się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Myśląc o kolejnych pokoleniach wdrażamy rozwiązania, które wspierają ochronę środowiska, a tym samym dbają o przyszłość naszą i naszych najbliższych.

SUNERGO pracuje z producentami:

SUNERGO korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje SUNERGO

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SUNERGO

Adres SUNERGO

al. Niepodległości 51 1, 61-714 Poznań

SUNERGO - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SUNERGO

top-company-medal

100% POLECANY

4.7
Ilość recenzji: 2

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Aleksandra, Koszalin. Dodano: 2/16/2023

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Sunergo. Firma pomogła nam wybrać najlepszy system fotowoltaiczny do naszego domu. Instalacja została wykonana bardzo dokładnie i zgodnie z zaleceniami. Polecam usługi firmy Sunergo wszystkim, którzy szukają profesjonalnej firmy od fotowoltaiki.

check Polecam SUNERGO

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: ALEKSANDRA, CZEKANOWO. Dodano: 8/24/2022

Jestem bardzo zadowolna. pracownicy Waszej firmy to ludzie o dużej kulturze osobistej i wysokiej klasy specjaliści. Firma godna polecenia przzy takich pracownikach.

check Polecam SUNERGO

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz SUNERGO na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SUNERGO?