Menu

Voltspot verified

Votspot to firma zlokalizowana w Poznańskim Parku Naukowo Technologicznym. Zajmujemy się dostarczaniem zaawansowanych technologicznie elektrowni fotowoltaicznych. Naszym atutem jest zespół składający się z inżynierów i wyspecjalizowanych ekip montażowych - elektryków i dekarzy.

4 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Poznań

Firma Voltspot specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla najbardziej wymagających odbiorców. Mamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie elektrowni słonecznych dla firm. Dzięki temu potrafimy zaprojektować nawet najbardziej nietypową instalację, również na budynku jednorodzinnym.  
Ogromnym atutem firmy Voltspot są ekipy montażowe. W zespole montażowym zawsze znajduje się dekarz oraz elektryk, a w odbiorze instalacji zawsze bierze udział inżynier który ją projektował.
Siedzibą firmy jest Poznański Park Naukowo Technologiczny - miejsce gdzie nauka spotyka się z biznesem. Dzięki temu nasi pracownicy mają stały dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych a ich wiedza jest stale pogłębiana dzięki współpracy z naukowcami.  
Regularne szkolenia pomagają również naszym handlowcom. Nasz zespół obsługi klienta, jest przeszkolony w zakresie finansów i prawa podatkowego.
Skontaktuj się z nami, a za darmo przygotujemy wstępny projekt wraz z wyceną, pomożemy w uzyskaniu dotacji lub ulgi podatkowej a nawet przedstawimy symulację zwrotu z inwestycji.
Do usłyszenia!  

Voltspot pracuje z producentami:

Voltspot korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Voltspot

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Voltspot

Adres Voltspot

Rubież 46 / C4 / 89, 61-612 Poznań

Voltspot - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Voltspot

Voltspot nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Voltspot na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Voltspot?