Menu

Comeko Sp.Z.o.o verified

Nasza firma powstała by zapewniać naszym klientom najwyżej jakości usługi związane z energią odnawialną. Działamy nieprzerwanie od 2017 na terenie woj. zach-pom oraz lubuskiego. Posiadamy własnych monterów. Używamy jedynie podzespołów sprawdzonych firm.

3 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Szczecin

Firma powstała w 2017 roku. Od początku stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania instalacji a także na zadowolenie klienta. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. A każda instalacja wykonana jest z należycie dołożoną starannością. Posiadamy własną ekipę monterską. Nie podnajmujemy naszych montaży innym. Wszystkie sprawy załatwiane są w obrębie jednej firmy co bardzo ułatwia inwestycję. Poza montażami jesteśmy także do Państwa dyspozycji w razie awarii instalacji wymagającej serwisu. Działamy na podzespołach jedynie sprawdzonych marek co w większości gwarantuje Państwu wieloletnią bezawaryjność instalacji i wiele tysięcy złotych oszczędności. Montujemy na terenie woj. Zach-pom oraz lubuskiego. Konsultacja, wizja lokalna, doradztwo oraz wycena systemu jest bezpłatna. Zapraszamy do kontaktu

Comeko Sp.Z.o.o pracuje z producentami:

Comeko Sp.Z.o.o korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Comeko Sp.Z.o.o

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Comeko Sp.Z.o.o

Adres Comeko Sp.Z.o.o

Kresowa 32, 71-770 Szczecin

Comeko Sp.Z.o.o - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Comeko Sp.Z.o.o

Comeko Sp.Z.o.o nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Comeko Sp.Z.o.o na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Comeko Sp.Z.o.o?