Menu

Najlepsi instalatorzy PV w województwie zachodniopomorskim

Czy fotowoltaika w zachodnio-pomorskim ma rację bytu? Gdzie szukać informacji o dotacjach i jak znaleźć dobrych instalatorów?

Nasłonecznienie w zachodniopomorskim

Nasłonecznienie w tym regionie nie należy do najwyższych w skali naszego kraju (900 -1000kWh/m2), jednak wciąż jest to korzystne miejsce dla instalacji fotowoltaicznych. Najlepszym tego dowodem jest jeden z największych producentów energii słonecznej w Polsce - Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. W województwie, w trakcie realizacji są następne farmy paneli słonecznych. Koszalin, Trzebiszewo, Drawsko Pomorskie, Gryfice to tylko kolejne lokalizacje aktywnych już elektrowni.

Gdzie w województwie zachodnio-pomorskim znajdują się profesjonalne firmy montujące panele fotowoltaiczne? Szczecin, Koszalin, Wałcz, Barlinek, Szczecinek - to najczęstsze siedziby instalatorów. Pełna lista polecanych firm znajduje się poniżej.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w zachodniopomorskiem

Dofinansowania, w tym dotacje unijne, przyznawane również dla mieszkańców woj. zachodnio-pomorskiego, to najlepszy sposób by zmniejszyć koszty instalacji fotowoltaicznej.

W samym tylko lutym 2018 roku, Zarząd Województwa zachodnio-pomorskego wybrał 127 inwestycji, w ramach której miały być budowane lub modernizowane kolejne źródła energii odnawialnej. Na ten cel przeznaczono 150 mln zł. W związku z wciąż aktualizującymi się wymaganiami, zachęcamy by po dokładne informacje zgłosić się do WFOŚiGW w Szczecinie do najbliższego Urzędu Gminy/Miasta lub Starostwa Powiatowego.

Jednym z wymagań dla korzystających z dotacji jest wybór certyfikowanej firmy instalatorskiej. Poniżej udostępniamy listę ponad 20 instalatorów godnych takiego zaufania. Jak wybrać najlepszą firmę instalującą PV? Zachęcamy do skorzystania z darmowych ofert instalacji PV. Porównanie kilku z nich z pewnością ułatwi wybór najlepszej firmy.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

SUNBRAKS Karol Flis

location Stargard

Sprzedaż,Montaż i Serwis Instalacji Fotowoltaicznych Witam, jestem firmą instalacyjną z doświadczeniem ,zajmuję się tylko i wyłącznie  Fotowoltaiką,nie jestem sprzedawcą marzeń-patrzę na problem obiektywnie, Nie działam jak "sieciówka" która łapie klienta a później szuka podwykonawcy

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Comeko Sp.Z.o.o

location Szczecin

Nasza firma powstała by zapewniać naszym klientom najwyżej jakości usługi związane z energią odnawialną. Działamy nieprzerwanie od 2017 na terenie woj. zach-pom oraz lubuskiego. Posiadamy własnych monterów. Używamy jedynie podzespołów sprawdzonych firm.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
VSB Instalacje

location Dębno

Zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi na terenie woj. lubuskiego oraz zachodniopomorskiego. Posiadamy duże doświadczenie oraz własne ekipy montażowe.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Solowoltaika

location Trzcińsko-Zdrój

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która od lat interesuje się odnawialnymi źródłami energii i budownictwem pasywnym. Oraz doświadczone zespoły instalatorskie.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SunMax

location Darłowo

Jesteśmy lokalną firmą, która działa w okolicach od Kołobrzegu, przez Koszalin po Słupsk. Naszą specjalnością są instalacje fotowoltaiczne różnego typu, od instalacji dachowych do naziemnych.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Słoneczny Prąd

location Stargard

Oferujemy kompleksową usługę dla Twojej inwestycji. Gwrantujemy profesjonalny montaż oraz szybkie terminy realizacji. Dla domu Dla biznesu Dla rolnictwa

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

Zobacz którzy instalatorzy pracują w danym mieście w tym województwie