Menu

DLC Power verified

Nasza firma stawia na najnowsze technologie OZE i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie oferować usługi, które nie tylko przewyższają konkurencję, ale też robimy to w ekspresowym czasie.

11 lat doświadczenia

5-15 pracowników

50-100 realizacji

location-dark Lipiany

      Jesteśmy firmą rodzinną. Dostarczamy naszym klientom najbardziej efektywnych i opłacalnych rozwiązań. Nasz doświadczony zespół techników jest bardzo dumny ze swojej pracy, zapewniając, że każda instalacja jest wykonana na najwyższym poziomie.

 

      Naszą specjalizacją jest inteligentne projektowanie systemów fotowoltaicznych wraz z pompami ciepła. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w zakresie elektryki, elektromechaniki oraz projektowania konstrukcji. Dostarczamy zaawansowane technologie w zakresie energii odnawialnej - od paneli fotowoltaicznych, przez pompy ciepła, systemy HEMS po magazyny energii cieplnej i elektrycznej.

 

      Naszą misją jest pomoc w osiągnięciu Twojej niezależności energetycznej i obniżeniu rachunków za energię. Dążymy do tworzenia trwałych relacji z klientami, zapewniając stabilną i trwałą obsługę w najwyższej jakości.

DLC Power pracuje z producentami:

DLC Power korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres DLC Power

Myśliborska 5D, 74-240 Lipiany

DLC Power - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o DLC Power

DLC Power nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz DLC Power na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz DLC Power?