Menu

PUH Ekosun

Oferujemy nowoczesne i efektywne rozwiązania energetyczne z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp ciepła i rekuperatorów.

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Koszalin

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie z długoletnim doświadczeniem w swojej pracy. Działamy głównie na terenie Koszalina oraz województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego.

Co nas wyróżnia?
Oprócz zapału do pracy i kontaktu z drugim człowiekiem – wyróżniają nas przede wszystkim produkty, które sprzedajemy oraz sposób, w jaki to robimy. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne produkty z zakresu energii odnawialnej. Nasze pompy ciepła czy zestawy fotowoltaiczne są widocznym znakiem nowego, świadomego podejścia do życia. Dzięki naszym staraniom mogą się one znaleźć również w Państwa domach i firmach.
Jako jedna z niewielu firm dysponujemy wykwalifikowaną kadrą hydraulików, elektryków, dekarzy i serwisantów. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą do obsługi każdej dotacji dla osoby fizycznej i firm, co jest wielkim plusem. Zapewniamy Państwu bezpłatne audyty techniczne, gwarancję wykonanych usług oraz serwis wszelkich urządzeń, które mamy w swojej ofercie. Sprzedajemy tylko produkty znanych marek, charakteryzujących się wysoką jakością.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz uzyskać duże oszczędności na energi elektrycznej, ogrzewaniu budynku i ogrzewaniu wody wody. Odpowiednio zastosowana technologia pozwala nie tylko oszczędzać, ale również czerpać zyski z wytwarzanej energii. Nie bez znaczenia jest również fakt iż są to technologie przyjazne środowisku i dofinansowywane przez instytucje rządowe i europejskie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, skontaktuj się z nami:

PUH Ekosun pracuje z producentami:

PUH Ekosun korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje PUH Ekosun

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez PUH Ekosun

Adres PUH Ekosun

Bohaterów Warszawy 4, 75-001 Koszalin

PUH Ekosun - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o PUH Ekosun

PUH Ekosun nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz PUH Ekosun na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz PUH Ekosun?