Menu

Słoneczny Prąd

Oferujemy kompleksową usługę dla Twojej inwestycji. Gwrantujemy profesjonalny montaż oraz szybkie terminy realizacji. Dla domu Dla biznesu Dla rolnictwa

location-dark Stargard

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację u nas w biurze lub u Ciebie w domu. Na podstawie niezobowiązującej rozmowy przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Dowiesz się jakich oszczędności możesz spodziewać się po zainstalowaniu fotowoltaiki. Następnie przygotujemy dla Ciebie projekt oraz wszelkie formalności związane z inwestycją. Istnieje możliwość uzyskania nisko oprocentowanego kredytu. Dla każdego 5000 zł bezzwrotnej dotacji z programu „Mój prąd”. Po kwestiach formalnych dostarczymy potrzebny sprzęt i dokonamy montażu paneli słonecznych. Montaż przeprowadzimy w ciągu 2-3 dni. Uruchomimy instalację, a Ty będziesz cieszyć się z zysków, które będzie przynosić Twoja własna elektrownia słoneczna. Sami załatwimy wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetyki.

Słoneczny Prąd pracuje z producentami:

Słoneczny Prąd korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Słoneczny Prąd

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Słoneczny Prąd

Adres Słoneczny Prąd

Szczecińska 56, 73-110 Stargard

Słoneczny Prąd - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Słoneczny Prąd

Słoneczny Prąd nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Słoneczny Prąd na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Słoneczny Prąd?