Menu

SUNBRAKS Karol Flis verified

Witam, zajmuję się ogrzewnictwem oraz Fotowoltaiką. Cena fotowoltaiki Brutto za kWp od 4 do 5 tyś. w zależności od trudności i złożoności. Oferuję również pompy ciepła Bosch,Wiessmann oraz najbardziej popularny Panasonic 7 kW - 27,5 tyś brutto. Nie korzystam z podwykonawców.    

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Stargard

Witam, zajmuję się ogrzewnictwem oraz Fotowoltaiką.
Cena fotowoltaiki Brutto za kWp od 4 do 5 tyś. w zależności od trudności i złożoności.
Oferuję również pompy ciepła Bosch,Wiessmann oraz najbardziej popularny Panasonic np: 7 kW - 27,5 tyś brutto.


Jestem firmą instalacyjną - praktykiem, zajmuję się fotowoltaiką oraz źródłami ciepła zasilanymi darmową energią ze słońca. Lubię to co robię, nie jestem "sprzedawcą marzeń", nie jestem sieciówką, która łapie klienta, a później szuka podwykonawców. Mam wykonanych ponad 86 instalacji PV  o mocy od 3,4 kWp do 14,4 kWp.
Elektrykiem jestem od 1994 r,działalność gospodarczą prowadzę od 2012 r w kraju i zagranicą,posiadam własny transport do 3,5 t, powierzchnię magazynową 150 m kw, utwardzony plac 300 m kw oraz dwie ekipy montażowe
W branży PV jestem od 2018 r,z fotowoltaiką zetknąłem się w Niemczech w 2017 r.Wykonywałem instalacje na panelach różnych marek np. CanadianSolar,LongiSolar,ExeSolar,Selfa,BrukBet,Seraphim,Sharp,Qcells,Bauer,InkoSolar,SunEarth,
Konfigurowałem i projektowałem instalacje na falownikach rożnych marek np. Huawei,Sofar,SMA,Fronius,Goodwee,Solis,Growatt,SolarEdge,Deye.
Mam wielu zadowolonych klientów którzy cenią sobie jakość usługi, komponentów oraz indywidualnego podejścia do wykonywanej instalacji PV, co przekłada  się na polecenia z ich strony.
Nad każdą instalacją pochylam się TAK aby ją jak najbardziej zoptymalizować. Kluczową sprawą jest jakość montażu, kto to wykonuje, jakie ma doświadczenie oraz wiedzę techniczną - instalacja ma przecież pracować co najmniej 25 lat.
Każda instalacja PV czy też grzewcza jest jak szycie garnituru na miarę - trzeba rozważyć wszystkie aspekty za i przeciw. W razie pytań służę radą.
Nie jestem "fachowcem" po krótkim przeszkoleniu, tylko Certyfikowanym instalatorem OZE - Uprawnienia UDT  OZE -E/06/000080/19 oraz Uprawnienia Elektryczne  SEP - Dozór, Eksploatacja oraz Pomiary,137/19-D1 ,414/19-E1.
Wykonuję instalację uziemiającą - poniżej 10 Ohm oraz robię jej pomiar urządzeniem SONEL MPI-530. Instalację montuję na dedykowanych uchwytach  przeznaczonych do instalacji PV.
Idę w Jakość, a nie Ilość.

Pozdrawiam
Karol FLIS Sunbraks
Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Folie grzewcze
73-110 Stargard  tel. 507 421 668

SUNBRAKS Karol Flis pracuje z producentami:

SUNBRAKS Karol Flis korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje SUNBRAKS Karol Flis

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SUNBRAKS Karol Flis

Adres SUNBRAKS Karol Flis

Strachocin 12a, 73-110 Stargard

SUNBRAKS Karol Flis - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SUNBRAKS Karol Flis

SUNBRAKS Karol Flis nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz SUNBRAKS Karol Flis na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SUNBRAKS Karol Flis?