Menu

VIPENERGY verified

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!! Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni fotowoltaicznej to zgłoś się do Nas ! 

0 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark STARGARD

Jesteśmy zespołem ekspertów działających w branży energetycznej nieprzerwanie od  2022, zdobywając w tym okresie ogromne doświadczenie oraz zadowolenie tysięcy klientów. 

Fotowoltaika to Nasza pasja, stale podnosimy kwalifikacje i poszerzamy wiedzę, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. 

Naszym głównym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań najwyższej klasy, które odpowiadają na potrzeby Naszych klientów i środowiska. 

Wykonujemy instalację fotowoltaiczne bazując na komponentach najwyższej jakości posiadających niezbędne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz długoletnie gwarancje realizowane na terenie Polski.

Świadczona przez nas usługa jest produktem kompleksowym i obejmuje wszystkie etapy inwestycji- poczynając od bezpłatnego audytu oraz doradztwa w doborze odpowiedniego rozwiązania przez projekt, pozyskanie korzystnego finansowania, montaż instalacji wraz ze zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego, aż do uruchomienia instalacji. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania „Mój Prąd”. 

 

Poprzez współpracę z Naszymi klientami jesteśmy częścią globalnego zwrotu w stronę nowych technologii, razem z Tobą stworzymy Twój zrównoważony dom oraz zmniejszymy ślad węglowy Twojej firmy. 

Postaw z Nami na niezawodne odnawialne źródła energii. 

 

Adres VIPENERGY

WAROWNA 23, 71-110 STARGARD

VIPENERGY - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o VIPENERGY

recommended

100% POLECANY

Ilość recenzji: 2

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Krzysztof Walicki, Gdańsk. Dodano: 12/6/2022

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania mojej instalacji fotowoltaicznej. Obsługa i wykonanie 10/10. Polecam.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kacper, Koźbiał. Dodano: 12/6/2022

Dziękuje przedstawicielowi VIP ENERGY za rzeczowe przedstawienie tematu fotowoltaiki. Ofertę porównywałem w trzech różnych firmach, i to VIP ENERGY posiada najbardziej szeroką gamę modułów. Finalnie zdecydowałem się na moduły TRINA SOLAR na mikroinwerterach. Serdecznie polecam.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz VIPENERGY na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz VIPENERGY?