Menu

VIPENERGY verified

4.9

(9 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła oraz klimatyzacji. Składamy za Państwa wszelkie dokumenty do Zakładu Energetycznego oraz wnioski dotacyjne m.in. do programów: Mój Prąd, Czyste Powietrze.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni fotowoltaicznej, magazynu energii, pompy ciepła, klimatyzacji to zgłoś się do Nas ! 

11 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark STARGARD

Jesteśmy zespołem ekspertów działających w branży energetycznej nieprzerwanie od  2013, zdobywając w tym okresie ogromne doświadczenie oraz zadowolenie tysięcy klientów. 

Fotowoltaika i pompy ciepła to Nasza pasja, stale podnosimy kwalifikacje i poszerzamy wiedzę, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. 

Naszym głównym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań najwyższej klasy, które odpowiadają na potrzeby Naszych klientów i środowiska. 

Wykonujemy instalację fotowoltaiczne bazując na komponentach najwyższej jakości posiadających niezbędne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz długoletnie gwarancje realizowane na terenie Polski.

Świadczona przez nas usługa jest produktem kompleksowym i obejmuje wszystkie etapy inwestycji - poczynając od bezpłatnego audytu oraz doradztwa w doborze odpowiedniego rozwiązania przez projekt, pozyskanie korzystnego finansowania, montaż instalacji wraz ze zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego, aż do uruchomienia instalacji, pompy ciepła i klimatyzacji. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania „Mój Prąd”, Czyste Powietrze.

 

Poprzez współpracę z Naszymi klientami jesteśmy częścią globalnego zwrotu w stronę nowych technologii, razem z Tobą stworzymy Twój zrównoważony dom oraz zmniejszymy ślad węglowy Twojej firmy. 

Postaw z Nami na niezawodne odnawialne źródła energii. 

 

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

VIPENERGY pracuje z producentami:

VIPENERGY korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje VIPENERGY

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez VIPENERGY

Adres VIPENERGY

WAROWNA 23, 71-110 STARGARD

VIPENERGY - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o VIPENERGY

top-company-medal

100% POLECANY

4.9
Ilość recenzji: 9

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Jakub, Warszawa. Dodano: 4/25/2024

Bardzo polecam firmę Vip Energy. Montaż wykonany sprawnie i dokładnie. Miły kontakt i fajne podejście do klienta. Zachęcam do usług tej firmy. Instalacja na mikroinwerterach działa już prawie 6 miesięcy.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Stanisław, Gniezno. Dodano: 8/21/2023

Polecam :) Szeroki asortyment, fachowe doradztwo przystępne ceny :)

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krystian, Szczecin. Dodano: 8/1/2023

Bardzo dobre doradztwo (duża wiedza techniczna) zarówno w doborze instalacji jak i w sposobie montażu. Szybki, fachowy montaż.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Grzegorz, Warszawa. Dodano: 7/6/2023

Same pozytywne spostrzeżenia widzę po zamontowaniu paneli na moim dachu. Fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie. Postawiłem na produkt w pełni bezpieczny czyli mikroinwertery marki Hoymiles, montaż w marcu 2023r, po kilku dniach dokumenty wysłane do PGE. Z czystym sumieniem polecam VIP ENERGY.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysiek, Lublin. Dodano: 5/11/2023

Bardzo sprawne ogarnięcie całego tematu. Montaż instalacji paneli i falownika przebiegł bez zastrzeżeń. Rachunki za prąd mamy teraz groszowe. Dziękuję!

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kasia, Szczecin. Dodano: 4/11/2023

Od pierwszego kontaktu z Doradcą firmy VIP ENERGY moje odczucia były bardzo pozytywne. Czego nie mogę powiedzieć o innych firmach. Widać, że firma przykłada dużą uwagę do szkolenia swoich Doradców, dzięki czemu są oni w stanie pomóc klientowi, który jest nawet całkowicie „świeży” w kwestiach instalacji fotowoltaicznych. Szukając wykonawcy instalacji PV, miałam do czynienia z kilkoma firmami, otrzymałam kilka ofert. Jedna była nawet trochę tańsza od oferty VIP ENERGY, jednak czasami warto kierować się nie tylko ceną a jakością proponowanych komponentów. W moim odczuciu VIP ENERGY traktuje klienta profesjonalnie i jest firmą godną zaufania. Moja decyzja okazała się trafna. Proces projektowy i montaż instalacji przebiegł bardzo sprawnie. Ekipa uwinęła się ze wszystkim w ciągu jednego dnia (instalacja na dachu skośnym 7kWp na mikroinwerterach) i co dla mnie bardzo ważne zostawili po sobie porządek. Wszystko było zrobione z zachowaniem dużej staranności. Po dwóch tygodniach od instalacji modułów miałam już wymieniony licznik i instalacja zaczęła produkować prąd. Wszystko działa już od miesiąca i jest całkowicie bezobsługowe. Świetną opcją jest zdalny monitoring parametrów instalacji z poziomu aplikacji na smartfona, działa to z dowolnego miejsca, wystarczy mieć dostęp do Internetu. Śledzę pracę każdego modułu z osobna. Podsumowując, polecam współpracę z firmą VIP ENERGY.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jakub, Trawicki. Dodano: 3/31/2023

Solidnie i fachowo. Świetny kontakt i zaangażowanie pracowników jest widoczne od rozmowy z przedstawicielem po montaż instalacji fotowoltaicznej. Dokumentacje z zakładem energetycznym, i wniosek o dotacje załatwiła firma VIP ENERGY z mojego upoważnienia.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof Walicki, Gdańsk. Dodano: 12/6/2022

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania mojej instalacji fotowoltaicznej. Obsługa i wykonanie 10/10. Polecam.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kacper, Koźbiał. Dodano: 12/6/2022

Dziękuje przedstawicielowi VIP ENERGY za rzeczowe przedstawienie tematu fotowoltaiki. Ofertę porównywałem w trzech różnych firmach, i to VIP ENERGY posiada najbardziej szeroką gamę modułów. Finalnie zdecydowałem się na moduły TRINA SOLAR na mikroinwerterach. Serdecznie polecam.

check Polecam VIPENERGY

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz VIPENERGY na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz VIPENERGY?