Menu

Zielony Prąd Sp.z o.o

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem specjalizującym się w tworzeniu systemów fotowoltaicznych. Od 2015r. pracujemy w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Działalność rozpoczynaliśmy na rynku niemieckim, teraz realizujemy projekty również w Polsce.  https://zielonyprad.eu/

9 lat doświadczenia

15-50 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Szczecinek

Zielony Prąd to rodzinna firma , którą łączy pasja do fotowoltaiki. Każdego dnia montujemy dla Was instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju.. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu wsparcie na każdym etapie projektu.

Wszystko o Zielonym Prądzie

Zielony Prąd to  rodzinna firma , którą  łączy pasja do fotowoltaiki. Każdego dnia montujemy dla Was instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju.. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu wsparcie na każdym etapie projektu. Chcemy być jak najbliżej potrzeb Klienta, dlatego nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, ale również oferujemy kompleksową obsługę oraz wsparcie w otrzymaniu dotacji oraz finansowania instalacji fotowoltaicznej. Zielony Prąd to również gwarancja udanej inwestycji w przyszłość oraz dbanie o ekologię. Dlatego dołącz do naszego grona klientów i razem z nami zrób coś dobrego dla siebie i swojej rodziny.

„Zielona Polska bez węgla i smogu. Czysta słoneczna energia w każdym domu i firmie to nasz cel”.

Posiadamy własne ekipy instalatorskie!

Solidni instalatorzy, z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, realizują zlecenia montażowe zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta.

Ekipy koordynowane są przez dedykowanych opiekunów odpowiadającego za logistykę, dotrzymanie terminów i zakresu umówionych prac. Fachowy i profesjonalny montaż objęty jest gwarancją Zielony Prąd Sp.z o.o. 

Zielony Prąd Sp.z o.o pracuje z producentami:

Zielony Prąd Sp.z o.o korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Zielony Prąd Sp.z o.o

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Zielony Prąd Sp.z o.o

Adres Zielony Prąd Sp.z o.o

Miła 49, 78-400 Szczecinek

Zielony Prąd Sp.z o.o - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Zielony Prąd Sp.z o.o

Zielony Prąd Sp.z o.o nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Zielony Prąd Sp.z o.o na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Zielony Prąd Sp.z o.o?