Menu

elektrykadomki.pl

5.0

(3 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Jesteśmy zespołem konsultantów, inżynierów oraz instalatorów, którzy od ponad 7 lat instalują dla naszych klientów rozwiązania oparte na fotowoltaice na terenie Europy i Egiptu. W realizacji wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie i doskonale rozumiemy, że najważniejsze są detale. 

12 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Wrocław

Największą wartością naszej firmy jest kapitał ludzki, który od ponad 20 lat z sukcesami związany jest z instalacjami elektrycznymi dla klientów indywidualnych oraz firmowych, a od ponad 7 lat z instalacjami fotowoltaicznymi. W instalacjach wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie oraz doskonale rozumiemy, że najważniejsze są detale oraz najwyższa  jakość naszych usług. 

Dla naszych Klientów projektujemy kompleksowe rozwiązania oparte na energii słonecznej, dopasowane do zapotrzebowania energetycznego, indywidualnych oczekiwań Klienta oraz uwarunkowań technicznych budynku. 

Z branżowych ciekawostek, w trakcie rozmowy możemy opowiedzieć jak wyglądała budowa największej farmy fotowoltaicznej na świecie o powierzchni 37 km2 mieszczącej się w Egipcie, ponieważ nasi pracownicy brali w niej udział :) Ponadto realizowaliśmy projekty w Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach oraz Estonii. 

Na obecną chwilę w Polsce obsługujemy rejon Dolnego Śląska oraz województwo Opolskie mając na miejscu do dyspozycji 30 osobowy zespół.

 

elektrykadomki.pl pracuje z producentami:

elektrykadomki.pl korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje elektrykadomki.pl

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez elektrykadomki.pl

Adres elektrykadomki.pl

Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

elektrykadomki.pl - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o elektrykadomki.pl

top-company-medal

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 3

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Anna, Opole. Dodano: 6/29/2020

Bardzo sprawny kontakt z firmą. Audyt odbył się bezpłatnie, a oferta została przygotowana bardzo szybko. Ekipa monterska również pojawiła się szybko, a panele zostały sprawnie zainstalowane na dachu. Otrzymałam również dokumentację do zakładu energetycznego oraz pomoc w dofinansowaniu.

check Polecam elektrykadomki.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Lukas, Brzeg. Dodano: 6/26/2020

Zaczynając od pierwszego kontaktu z przedstawicielem elektrykadomki.pl aż po skończoną instalację, wszystko odbyło się książkowo w stałym kontakcie ze mną. Szybko dobraliśmy całą instalację, monterzy sprawnie i czysto zamontowali sprzęt, a sam opiekun również podpowiada rozwiązania w kwestii finansowania instalacji. Polecam

check Polecam elektrykadomki.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mariusz O., Wroclaw. Dodano: 6/26/2020

W pełni profesjonalna firma. Widać duże doświadczenie. Szybka i dokładna instalacja. Dobry i przyjemny kontakt. Polecam

check Polecam elektrykadomki.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz elektrykadomki.pl na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz elektrykadomki.pl?