Menu

GFinNET Fotowoltaika

Razem z nami uruchomisz swoją własną, prywatną elektrownię solarną!           BEZ PONOSZENIA DODATKOWYCH KOSZTÓW!           A dzięki programowi lojalnościowemu – nawet za darmo!           Skupiamy w jednym miejscu oferty kilku największych liderów rynku fotowoltaicznego w Polsce.

location-dark Jaworze

Od wielu lat montujemy systemy fotowoltaiczne – zainstalowane przez nas panele słoneczne znajdziesz w całej Polsce. Obecnie co czwarta instalacja fotowoltaiczna w Polsce jest wykonana przez jedną z naszych firm. Wykonujemy ponad 3000 instalacji miesięcznie. Mamy ponad 200 ekip monterskich w całej Polsce.

Zapewniamy ciągłość współpracy i wysoką jakość serwisu. Tysiące Klientów oszczędza dzięki nam – a Ty możesz do nich dołączyć!

Dzięki długoterminowej i partnerskiej współpracy z dostawcami elementów zestawów fotowoltaicznych, możemy Ci zaoferować najbardziej innowacyjne produkty dostępne na rynku. Ponadto, dzięki skali działalności możemy zaoferować najlepsze ceny na rynku, zachowując najwyższą jakość materiałów i wykonania.

U nas nie musisz wybierać między jakością a ceną – otrzymasz najwyższą jakość w najlepszej cenie!

Oprócz wiedzy i fachowości, oferujemy naszym Klientom kompleksowość! Zapewniamy całościowe przygotowanie elektrowni słonecznej - od wyceny, projektu, wyboru finansowania (gotówka, kredyt, leasing, dotacje i in.), aż po przyłączenie do sieci i związane z tym wszelkie administracyjne procedury. Zajmiemy się oczywiście również wszelkimi formalnościami związanymi z Twoim Zakładem Energetycznym oraz dotacją Mój Prąd.

Oferujemy również inne rozwiązania z grupy OZE – posiadamy własne farmy fotowoltaiczne i możemy założyć Ci taką na Twojej działce. Zakładamy pompy ciepła – wraz z pełnym audytem energetycznym i kompleksową usługą doradczą. Oferujemy rozwiązania e-mobility – w tym przydomowe ładowarki samochodów elektrycznych, oraz wiele innych rozwiązań, które są zgodne z duchem ekologii i ekonomii.

Nasz Klient otrzymuje elektrownię fotowoltaiczną gotową do działania!

Dlaczego fotowoltaika od nas?

 • Bezpłatny Audyt fotowoltaiczny online lub na miejscu.
 • Bezpłatna wizualizacja instalacji na dachu lub gruncie.
 • Skala – wykonujemy średnio 3.000 instalacji miesięcznie.
 • Serwis – ponad 300 ekip montażowych i serwisowych.
 • Gwarancja – 20 lat Certyfikowanej Totalnej Gwarancji na wszystko (montaż, system montażowy, panele, zabezpieczenia, okablowanie, konstrukcje, falownik, itp.).
 • Najlepszej jakości sprzęt i osprzęt.
 • Cały niezbędny sprzęt mamy we własnych magazynach, więc szybko zrealizujemy Twoją umowę.
 • Pełen wybór finansowania: gotówka, abonament, kredyt, leasing, pożyczki UE, itp. Najniższe możliwe na rynku oprocentowanie od 0,5% rocznie!
 • Program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja instalacja fotowoltaiczna nie dość, że nie będzie Cię nic kosztowała, to jeszcze możesz na niej dodatkowo zarabiać.
 • Farmy fotowoltaiczne – masz grunt lub działkę? Wynajmij ją na farmę fotowoltaiczną i zarabiaj!
 • Pompy ciepła – rozwiązania na c.w.u. i centralne ogrzewanie (razem lub osobno).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – KAŻDE ZGŁOSZENIE BĘDZIE PROFESJONALNIE OBSŁUŻONE.

GFinNET Fotowoltaika pracuje z producentami:

GFinNET Fotowoltaika współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

Realizacje GFinNET Fotowoltaika

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez GFinNET Fotowoltaika

Adres GFinNET Fotowoltaika

Wiosenna 256, 43-384 Jaworze

GFinNET Fotowoltaika - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o GFinNET Fotowoltaika

GFinNET Fotowoltaika nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz GFinNET Fotowoltaika na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz GFinNET Fotowoltaika?