Menu

Solartech Energy o. Górny Śląsk

Jestem Przedstawicielem Firmy Solartech Energy. Piotr Hoffmann fotowoltaika znana jest z ciężkiej pracy na rzecz zadowolenia swoich klientów. I ten właśnie wysoki standard obsługi klienta stał się bodźcem do rozwoju naszej firmy.Wierzymy że Klient jest zawsze na Pierwszym miejscu.

4 lat doświadczenia

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Tychy

Fotowoltaika dla domu

Instalacje fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych pozwalają stworzyć własne źródło prądu korzystające z odnawialnej energii słonecznej. Dopasowany pod kątem zapotrzebowania na energię i wydajności projekt instalacji opierający się o komponenty sprawdzonych, renomowanych producentów daje szansę na niemalże całkowite zrezygnowanie z poboru energii z sieci i uniezależnienie się od wzrastających cen prądu. Energia z fotowoltaiki to także rozwiązanie ekologiczne, wychodzące naprzeciw potrzebie rozwoju w duchu eco-friendly. Domy, które korzystają z paneli fotowoltaicznych, stają się częściowo samowystarczalne, a pobierana energia może służyć nie tylko jako źródło prądu w gniazdkach, ale i źródło zasilania pompy cieplnej ogrzewającej dom czy zapewniającej ciepłą wodę użytkową.

Fotowoltaika dla firm

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga podejmowania przemyślanych, przyszłościowych decyzji nie tylko na polu biznesowym, ale i w różnych aspektach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jednym ze sposobów na wyróżnienie się na tle konkurencji, zadbanie o wydajność produkcji i zmniejszenie kosztów utrzymania przedsiębiorstwa będzie właśnie fotowoltaika. Śląsk należy do regionów o wysokim stopniu zanieczyszczenia, dlatego inwestycja w instalację fotowoltaiczną może okazać się decyzją korzystnie ocenianą przez potencjalnych klientów.

Działamy na całym Śląsku oraz Małopolska

Fotowoltaika dla rolnika

Instalacje fotowoltaiczne wykonane w oparciu o sprawdzone komponenty gwarantują wydajność i szansę generowania dużych oszczędności dla gospodarstwa, całkowicie zaspokajając zapotrzebowanie na energię. Na inwestycję w panele fotowoltaiczne decydują się coraz częściej rolnicy, którzy mają możliwość skorzystania z odliczenia kosztów instalacji paneli fotowoltaicznych od podatku rolnego oraz uzyskania finansowania instalacji dla rolnictwa. To świadoma ekologicznie i korzystna finansowo inwestycja w przyszłość Twojego gospodarstwa.

Solartech Energy o. Górny Śląsk pracuje z producentami:

Solartech Energy o. Górny Śląsk korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Solartech Energy o. Górny Śląsk

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Solartech Energy o. Górny Śląsk

Adres Solartech Energy o. Górny Śląsk

Piłsudskiego 39, 43-100 Tychy

Solartech Energy o. Górny Śląsk - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Solartech Energy o. Górny Śląsk

Solartech Energy o. Górny Śląsk nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Solartech Energy o. Górny Śląsk na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Solartech Energy o. Górny Śląsk?