Menu

Złote Medale Grupy MTP targów Poleco i greenPOWER przyznane

Ze względu na trwającą epidemię targi greenPOWER oraz Poleco nie odbyły się, ale nie powstrzymało to ekspertów od przyznania Złotych Medali MTP dla najlepszych rozwiązań zaprezentowanych w tym roku.

Złote Medale MTP greenPOWER 2020

Złoty Medal MTP wraz ze Złotym Medalem Wyboru Konsumentów wędruje do firmy T&T PROENERGY za lampę solarną MERKUR produkcji Photinus GmbH & Co. To przykład fotowoltaicznego oświetlenia ulicznego, które jest jednocześnie estetyczne i funkcjonalne.

Kolejnym nagrodzonym rozwiązaniem jest Mobilny Bank Energii Power[Pack] zgłoszony przez T&T PROENERGY. To właściwie duży przenośny akumulator, który można łatwo przetransportować samochodem na plac budowy i zasilać z instalacji fotowoltaicznej.

Nie mogło zabraknąć firmy CORAB, będącej lokalnym liderem konstrukcji fotowoltaicznych. W tym roku uzyskali Złoty Medal MPT za system montażu na dachy płaskie PB SMART.

Kolejnym nagrodzonym jest SOLUXTEC za ich moduł typu bifacial SOLUXTEC GEMINI 330Wp. Panele dwustronne to zdecydowanie przyszłość instalacji naziemnych.

PV Energia Polska Evan została nagrodzona Złotym Medalem za ich elektryczny i ekologiczny Grzejnik indukcyjny Nikola 1.

Wielu przewiduje wzrost zainteresowania akumulatorami fotowoltaicznymi w najbliższej przyszłości. Na przeciw tej potrzebie wychodzi MEB Technical i ich nagrodzony Złotym Medalem System Microgrid Zielonej Wyspy MEB.

W czasach pandemii nie mogło też zabraknąć nagrody za podest dekontaminacyjny firmy CYBERATON PROENERGY zgłoszony przez T&T PROENERGY. To urządzenie do dezynfekcji obuwia, które oczyszcza buty z grzybów, wirusów i bakterii.

Złote Medale MTP greenPOWER 2020 - nagrodzone urządzenia

Złote Medale MTP Poleco 2020

Złoty Medal MTP i jednocześnie Złoty Medal Wyboru Konsumentów został przyznany inteligentnemu robotowi do recyklingu od AMP Robotics Corp, który został zgłoszony przez AGREX - ECO. Wykonanie robota zdolnego do sortowania śmieci o różnych kolorach i kształtach to naprawdę coś!

Z myślą o recyklingu wykonano również rozrywarkę worków RW13-22K, za którą Złoty Medal MTP otrzymała Protechnika. Rozrywanie worków o rozmaitych rozmiarach i wagach oraz opróżnianie ich zawartości to wcale niełatwe zadanie, stąd ten produkt wypełni ważną lukę w zakładach recyklingu.

Złoty Medal powędrował również do Ministerstwa Klimatu za ich program GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii. Wspiera on polskich przedsiębiorców gotowych rozwijać zielone technologie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w Poznaniu na żywo!

Zbierz kilka ofert i oszczędź do 30%!

Powiązane posty

Koronawirus - fotowoltaika jedną z ofiar?

04/03/2020

Koronawirus - fotowoltaika jedną z ofiar?

Czy na skutek pandemii koronawirusa panele fotowoltaiczne staną się niedostępne? Jak radzą sobie instalatorzy, żeby przeciwdziałać wirusowi?
Czytaj dalej arrow
Targi greenPOWER 2020 - spotkajmy się w Poznaniu!

28/08/2020

Targi greenPOWER 2020 - spotkajmy się w Poznaniu!

Jedno z najważniejszych wydarzeń OZE w Polsce. W dniach 21-23 października w Międzynarodowych Targach Poznańskich. My tam będziemy, bądź i Ty!

Czytaj dalej arrow