Menu

Targi greenPOWER 2020 - spotkajmy się w Poznaniu!

Bez dwóch zdań najważniejsze wydarzenie OZE w Polsce. W dniach 21-23 października w Międzynarodowych Targach Poznańskich. My tam będziemy, bądź i Ty!

Co jest tematem? Dlaczego warto przyjść?

Tematem greenPOWER są konkretne rozwiązania z wszystkich sektorów branży odnawialnych źrodeł energii, czyli:

 • Fotowoltaiki
 • Biogazu
 • Biopaliw
 • Energii wodnej
 • Energii wiatrowej
 • Energii geotermalnej
 • Produkcji peletu

Spotkasz tam najważniejszych w Polsce przedstawicieli branży, którzy zaprezentują najnowsze technologie, omówią opłacalność poszczególnych rozwiązań i doradzą najlepszą metodę finansowania. Swoją wiedze poszerzysz oglądając wystawy, słuchając specjalistycznych seminariów i rozmawiając z ekspertami. Jeśli na swojej drodze z OZE napotkałeś jakiś problem, to na tych targach z pewnością będzie ktoś, kto zna jego rozwiązanie.

Tak to wyglądało w 2018, w tym roku będzie jeszcze lepiej!

Migawki z greenPOWER z 2018 roku

Jeśli jesteś zainteresowany najnowszymi technologiami, to z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie. W poprzednim roku drogą głosowania nagrodzone zostały następujące rozwiązania techniczne:

Turbina wiatrowa z koncentratorem VIKO WINGS to ulepszenie względem standardowych turbin na kilku płaszczyznach. Po pierwsze, nie zagrażają ptakom, nie generują hałasu, infradźwięków ani tzw. migotania. Po drugie, są tańsze od standardowych wiatraków tej wielkości. Po trzecie, można je montować na dachach domów i bloków.

Folia grzewcza Dream Heat, złożona z 11 warstw włókna węglowego i laminatu, a zaledwie 0,7mm grubości. Montuje się ją w ściany, podłogi i sufity.

Na targach zobaczysz takie i inne cuda jeszcze zanim zostaną wprowadzone na rynek. A to nie koniec.

greenPOWER to zaledwie jeden z 5 równoległych, zbliżonych tematycznie wydarzeń. Pozostałe z nich to:

 • POLECO - wystawa poświęcona zrównoważonemu rozwojowi i gospodarce komunalnej
 • ekoflota - o motoryzacji ekologicznej, czyli przede wszystkim samochodach!
 • ECOTRENDS - tycząca się przede wszystkim ekologii i sposobom korzystnego kształtowania środowiska
 • MOVE - spotkanie krajowych liderów e-mobility, transmitowane online.

Jedną z największych atrakcji na terenie całego obiektu z pewnością będą jazdy testowe elektrycznymi autami, hulajnogami i skuterami.

Na mapie przedstawia się to następująco:

Mapa greenpower 2020 w Poznaniu

Oczywiście ani luźne zwiedzanie, ani poważne biznesy nie obędą się bez dobrej kawy i pożywnych posiłków. Z tym nie będzie problemu. Na włoską kawę skoczysz do rozmieszczonych na całym obiekcie punktów z kawą i przekąskami MTP Cafe, na główny posiłek do jednej z kilku restauracji MTP Bistro, a jeśli szukasz miejsca na porządne spotkanie biznesowe, będziesz mógł udać się do restauracji Garden City.

Główna strona targów greenPOWER.

Kiedy i gdzie się do odbędzie?

Wystawy odbędą się w dniach 21 - 23 października 2020, to jest od środy do piątku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (głogowska 14), zaraz obok Dworca Głównego.

Kto tam będzie?

Na chwilę obecną nie podano jeszcze oficjalnej listy wystawców. Koronawirus, jak wiadomo, nie ułatwia planowania. Oceniając po zeszłych latach możemy jednak spodziewać się obecności wielu dużych graczy, między innymi:

 • Enea
 • Columbus Energy
 • Selfa
 • GlobEnergy

Jedyne, czego jesteśmy pewni, to że będziemy tam my, z naszym własnym stoiskiem. Jeśli kiedykolwiek chciałeś poznać cały nasz skład, to zapraszamy, będziemy tam i z przyjemnością poznamy Cię na stopie profesjonalnej i towarzyskiej. Bez obaw, będziemy mieć maseczki :)

Ile to kosztuje?

Osoby związane z branżą wchodzą za darmo (acz za wjechanie samochodem trzeba już zapłacić), muszą się tylko wcześniej zarejestrować online (nie będzie prowadzona fizyczna sprzedaż biletów). O kogo tu chodzi? O profesjonalistów reprezentujących firmy lub organizacje związane z energetyką.

Wszyscy inni, którzy nie mogą udowodnić swojego "związania z branżą", to jest wszystkie osoby prywatne, muszą zapłacić 35 PLN za wstęp, również online.

Link do sprzedaży biletów i rejestracji.

Zbierz kilka ofert i oszczędź do 30%!

Powiązane posty

Nowe moduły fotowoltaiczne Jinko Solar o mocy 405Wp

11/03/2020

Nowe moduły fotowoltaiczne Jinko Solar o mocy 405Wp

Firma Jinko Solar wprowadza na rynek nowy model paneli monokrystalicznych o mocy 405 Wp. Panele wykonane są w całości w kolorze czarnym.
Czytaj dalej arrow
Najlepsze panele fotowoltaiczne 2020 według instytutu PVEL

09/06/2020

Najlepsze panele fotowoltaiczne 2020 według instytutu PVEL

Które panele fotowoltaiczne są najbardziej niezawodne i wydajne w 2020 roku? Instytut PV Evolution Lab już od ponad 10 lat poddaje badaniom i wybiera najlepsze panele słoneczne. Na łamach naszego serwisu już drugi rok publikujemy, omawiamy i oceniamy wyniki ich pracy.
Czytaj dalej arrow
Koronawirus obniża ceny paneli fotowoltaicznych?

17/06/2020

Koronawirus obniża ceny paneli fotowoltaicznych?

COVID-19 zmienia gospodarkę. Agencja Bloomberga ocenia, że skutkiem mogą być... obniżki cen modułów fotowoltaicznych.
Czytaj dalej arrow
Aukcje OZE 2020 - co wiemy, a czego możemy się spodziewać?

23/06/2020

Aukcje OZE 2020 - co wiemy, a czego możemy się spodziewać?

Czego inwestorzy mogą się spodziewać przed aukcją OZE w 2020 roku? Kiedy się odbędzie? Podajemy ceny referencyjne oraz pomagamy oszacować cenę oferty.
Czytaj dalej arrow