Menu

CPS Electrical

CPS Electrical nie jest wielką korporacją nastawioną na ilość zamontowanych instalacji lecz na jakosć wykonanych usług. W naszym zespole znajdują się wyspecjalizowani praconicy z odpowiendnimi uprawnieniami. Zapraszamy do wspólpracy.

4 lat doświadczenia

1-5 pracowników

20-50 realizacji

location-dark Kraków

Założyliśmy naszą firmę jako trójka przyjaciół, która poznała się na studiach. Od samego początku zajęcia związane z odnawialnymi źródłami energii wzbudzały nasze zainteresowanie, niedługo później sami zaczęliśmy poszerzać naszą wiedzę w tej dziedzinie. Tak właśnie, nie wiedząc kiedy, fotowoltaika stała się naszą pasją. Postanowiliśmy wyjść przed szereg i założyliśmy firmę już podczas studiów. Dzisiaj, jako inżynierowie jesteśmy do Państwa usług nie tylko z zakresu fotowoltaiki ale także instalacji elektrycznych. Działamy głownie na terenie województwa małopolskiego. Naszym celem jest dostarczanie klientowi najlepszych rozwiązań w rozsądnej cenie. Uważamy, że sukces można osiągnąć tylko wtedy gdy klient jest zadowolony.

CPS Electrical pracuje z producentami:

CPS Electrical korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje CPS Electrical

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez CPS Electrical

Adres CPS Electrical

Kuźnicy Kołłątajowskiej 25L/45, 31-234 Kraków

CPS Electrical - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o CPS Electrical

CPS Electrical nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz CPS Electrical na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz CPS Electrical?