Menu

ELEMIX

Firma Elemix działa na rynku fotowoltaicznym od 2019 roku. W swojej ofercie posiadamy panele najwyższej jakości takich marek jak LG, ZNShine, Soluxtec, Bauer, MWPower. W swoim dorobku mamy dużą instalację fotowoltaiczną 50 kW na hali hurtowni w Płocku. Zapraszamy do kontaktu.

31 lat doświadczenia

1-5 pracowników

1-20 realizacji

location-dark Płock

Firma ELEMIX działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów. Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych.

ELEMIX zajmuję się montażem oraz serwisem systemów alarmowych firmy SATEL oraz telewizji przemysłowej CCTV. Są to rozwiązania i udogodnienia, które poprawią bezpieczeństwo i komfort w Twoim domu i firmie.

W 1997 roku firma ELEMIX poszerzyła swoją działalność o sprzedaż, montaż i serwis systemów centralnego odkurzania. Firma współpracuje z uznanymi światowymi markami. Jest przedstawicielem amerykańskich firm: CYCLOVAC, BEAM.

 ELEMIX jest także autoryzowanym instalatorem urządzeń klimatyzacyjnych i Oficjalnym Partnerem  Generalnego Dystrybutora FUJI Elektric. Posiadamy w ofercie klimatyzacje takich marek jak: PANASONIC, SAMSUNG, LG.  ELECTRA, ROTENSO, VIVAX.

Nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dobierzemy każdy produkt w taki sposób, by spełniał Twoje oczekiwania.

ELEMIX pracuje z producentami:

ELEMIX korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje ELEMIX

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez ELEMIX

Adres ELEMIX

Kostrogaj 6, 09-400 Płock

ELEMIX - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o ELEMIX

ELEMIX nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz ELEMIX na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz ELEMIX?