Menu

Vex Energy sp. z o.o.

Vex Energy stawia na jakość! Wszelkie wykorzystywane przez nas podzespoły spełniają najwyższe standardy. Do każdego instalowanego elementu posiadamy atesty oraz certyfikaty. Nasi instalatorzy posiadają wszelkie szkolenia oraz świadectwa.

location-dark Poznań

Vex Energy Sp. z o.o. obrała za swoją misję promocję bezpiecznego oraz uczciwego podejścia do tematu fotowoltaiki. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na najwyższym poziomie, wykorzystując najlepsze dostępne technologie i podzespoły, a przede wszystkim z zaangażowaniem uświadamiamy naszych klientów, jak odnaleźć się w świecie instalacji PV. Pragniemy, aby niniejsza strona była dla Państwa również cennym kompendium wiedzy, które pomoże odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań: jak dobrać instalację do własnych potrzeb? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru właściwej oferty? Jak przebiega proces wykonania samej instalacji? W razie jakichkolwiek pytań zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Vex Energy sp. z o.o. pracuje z producentami:

Vex Energy sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres Vex Energy sp. z o.o.

Korona 3, 60-652 Poznań

Vex Energy sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Vex Energy sp. z o.o.

Vex Energy sp. z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Vex Energy sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Vex Energy sp. z o.o.?