Menu

Fotowoltaika Warszawa

Warszawa to miasto "naj". Największe, najbogatsze i najbardziej nowoczesne. Śmiało możemy też powiedzieć, że to najlepsze miejsce w Polsce na inwestycję w panele fotowoltaiczne.

tools Firmy: 5

star Ocena 3.8/5

euro 0,70zł/kWh

Warszawa

Drogi Warszawiaku - w porównaniu do innych Polaków, masz zapewne z jednej strony więcej pieniędzy, a z drugiej więcej wydatków, mieszkasz prawdopodobnie w bardziej nowoczesnym domu, gdzie prąd jest głównym medium i być może nawet jeździsz do pracy samochodem elektrycznym. Instalacja fotowoltaiczna to naturalny sposób zainwestowania pieniędzy, by zmniejszyć wydatki. W ten sposób zrobisz też dobry uczynek dla naszej planety i dasz przykład innym Polakom.

Czy Warszawa ma wystarczający dostęp do słońca? Owszem, tak. Według narzędzia Komisji Europejskiej PVGIS, 1kWp instalacji w Warszawie produkuje 1020 kWh rocznie, (straty na inwerterze, przewodach oraz miejscowa pogoda SĄ wliczone). Oczywiście wszystko zależy tu od indywidualnych warunków, na przykład nachylenia dachu.

Oszacuj zwrot inwestycji w 5 minut

Jak mocno nachylony jest Twój dach?

Nachylenie dachu wpływa na koszt instalacji

Płaski

0 - 5 stopni

Prawie płaski

5-25 stopni

Normalnie nachylony

25 - 35 stopni

Bardzo nachylony

Pow. 35 st.

Warszawa to świetne miejsce na inwestycję w fotowoltaikę z następujących powodów:

  • To 1. miasto wojewódzkie w Polsce pod względem dochodów na mieszkańca i 1. pod względem wydatków na mieszkańca (GUS 2019)
  • Prąd jest drogi ~ 70 groszy / kWh
  • Budynki są nowoczesne i dobrze zaizolowane
  • Profesjonalne kadry monterskie, które mają łatwy dostęp do najlepszych szkoleń w kraju
  • Program Warszawski - dofinansowanie do 15 000 PLN! Szczegóły pod hasłem "Wycena"

Fotowoltaika to nie tyle coś, czego Warszawa chce, ale zdecydowanie coś, czego potrzebuje, a to ze względu na zanieczyszczenie powietrza. Instalacja fotowoltaiczna świetnie współpracuje z ekologicznym tranportem (samochody elektryczne) oraz ogrzewaniem (pompy ciepła).

Naszą misją jest, byś mógł dokonać właściwego wyboru instalatora i sprzętu, żebyś nigdy nie żałował inwestycji w panele fowotoltaiczne. Warszawa i świat liczą na Ciebie.

Opinie o firmach z Warszawy

Instalatorzy w stolicy mają łatwy dostęp do najlepszych szkoleń w kraju, a jakość pracy generalnie jest wysoka, niestety jednak niekiedy można natknąć się na amatorów, a nawet na oszustów! Wybór instalatora to kluczowa sprawa, więc weź pod uwagę opinie i oceny poprzednich klientów. Pamiętaj też, żeby po zakończonej instalacji samemu pozostawić opinię!

recommended Polecany instalator

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
JKT SOLAR

location Warszawa

Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, kompleksowe termomodernizacje. Bez zaliczek przy podpisaniu umowy, krótkie terminy montażu. 30 lat GWARANCJI producenta. W 2023 r. zrealizowaliśmy ponad 3000 instalacji OZE. Bezpłatny audyt.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Edison Energia

location Warszawa

Jesteśmy jedną z największych firm fotowoltaicznych w Europie, która jednocześnie instaluje panele fotowoltaiczne, produkuje energię z własnych farm, a także jako pierwsza w Polsce oferuje własne panele fotowoltaiczne najwyższej jakości. Każdego miesiąca realizujemy 1200 instalacji!

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Sunrise Energy

location Warszawa

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych dla domu, rolników oraz firm. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach renomowanych producentów. Gwarantujemy: szybki montaż, długie gwarancje, atrakcyjny system abonamentowy.

recommended Polecany instalator

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
IAM3 (IamFree)

location Warszawa

Początki naszego działana na rynku energetycznym to 2009 r. Powstaliśmy by być najbardziej cenioną Firmą techniczno-konsultingową kreującą rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną swoim Klientom w Polsce. Jesteśmy dumni, że wszyscy nasi Klienci odeniają nas 5/5! 

recommended Polecany instalator

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
WOJTMAR

location Szydłowiec

Jesteśmy na rynku OZE od ponad 8 lat, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie wielu Klientów. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji “pod klucz” oraz wysyłamy w imieniu Klienta wniosek do programu “Mój Prąd”.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna w Warszawie?

Instalacja fotowoltaiczna w stolicy kosztuje od 4 do 6 tysięcy złotych za 1kWp. Jednak możesz zmniejszyć ten koszt o 1500 PLN za każdy kWp (kwota maksymalna 15 000 PLN, czyli 10 kWp), a to dzięki warszawskim dotacjom na OZE! Warszawskie dotacje na fotowoltaikę nie łączą się wprawdzie z programem "Mój Prąd", ale i tak są świetne!

Co jeszcze możesz zrobić, by dokonać najlepszego wyboru? Wypełnij formularz, a w ciągu 24 godzin bezpłatnie otrzymasz kilka ofert do porównania od 2-3 instalatorów. Dzięki temu zyskasz szybki przegląd rynku i wybierzesz świadomie. Jeśli potrzebujesz porady - napisz do nas!

Oszczędź do 30% dzięki porównaniu ofert

Wystarczy poświęcić 60 sekund na wypełnienie jednego krótkiego formularza, a skontaktujemy Cię z kilkoma firmami w Twojej okolicy. Porównaj kilka ofert za darmo, bez zobowiązań!

location

check W 60 sekund

check Za darmo

check Do 30% oszczędności

Nie mieszkasz w samej Warszawie?

Poszukaj instalatorów w okolicznych miastach.