Menu

Najlepsi instalatorzy fotowoltaiki w województwie lubelskim

Fotowoltaika to jedno z najlepszych rozwiązań pozyskiwania, tak zwanego „zielonego prądu”. Energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest przyjazna dla środowiska, a Ty, będąc właścicielem mini-elektrowni, zyskujesz spore oszczędności. Gdzie w woj. lubelskim znajdziesz aktywne już instalacje OZE? Jak znaleźć dobrą firmę instalacyjną PV?

Województwo Lubelskie to najlepsze dla paneli słonecznych miejsce w Polsce. Wyjątkowo wysokie nasłonecznienie, wynoszące ponad 1200kWh/m, sprzyja wysokiej efektywności instalacji. Oto miejscowości, w których ze względu na wysokie nasłonecznienie, mieszkańcy wybrali panele fotowoltaiczne: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Siedlce czy Łuków. Również mniejsze miejscowości takie jak: Krasny Staw, Kraśnik czy Puławy, mogą pochwalić się niejedną eko-instalacją.

W jakich rejonach Lubelszczyzny znajdują się siedziby firm zajmujących się fotowoltaiką? Zamość, Lublin, Łuków oraz Biała Podlaska – to tutaj znajdziesz najwięcej ofert instalacji. Pozostałe godne zaufania firmy znajdziesz w liście poniżej.

Dofinansowania, w tym dotacje unijne, znacznie zmniejszają koszt instalacji fotowoltaicznej. Co za tym idzie, szybciej nastąpi również zwrot oczekiwany z inwestycji. Już w 2017 roku 18 gmin, wybieranych drogą losowania uzyskało dotacje unijne na projekty związane z odnawialnymi źródłami energii , które w sumie wynosiły niemal 49 mln.zł. Interesuje Cię dofinansowanie: fotowoltaika 2019? Aktualne, szczegółowe informacje dostępne są w WFOŚiGW w Lublinie, lub w najbliższym Urzędzie Gminy, Miasta lub w Starostwie Powiatowym.

Warunkiem skorzystania z dotacji jest wybór certyfikowanej firmy instalującej PV. Poniżej znajduje się lista 40 godnych zaufania instalatorów w woj. lubelskim. Jak wybrać najlepszą firmę instalującą panele fotowoltaiczne? Skorzystaj z darmowych ofert instalacji PV, a z łatwością znajdziesz firmę spełniającą Twoje oczekiwania.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

recommended Polecany instalator

Arbor Energia
5.0

(Oceny: 5)

location Lublin

Budujemy rynek energetyki odnawialnej już od 7 lat. Główną działalnością firmy jest produkcja ekologicznego paliwa dla odbiorców indywidualnych jak i biznesowych. Wraz z rozwojem OZE w Polsce poszerzyliśmy swoją działalność również o fotowoltaikę.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

Skyenergy
5.0

(Oceny: 4)

location Świdnik

Oferta Skyenergy to elastyczne rozwiązania dopasowywane do każdego rodzaju odbiorcy. Każdą instalację fotowoltaiczną dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta Pracujemy na sprawdzonych i znanych produktach.  

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
solsystem

location Marysin

Profesjonalizm i uczciwość są dla nas najważniejsze

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

Synteza OZE
4.8

location Lublin

Działamy nieprzerwanie w branży energetycznej od 2013 roku.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
El-instal

location Biała

El-instal - specjalizujemy się w montażu paneli fotowoltaicznych oraz instalacji elektrycznych. Pracujemy w województwie lubelskim, oferujemy projektowanie i montaż systemów fotowoltaicznych w konkurencyjnych cenach.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
M-Solar

location Lublin

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu instalacji fotowoltaicznych, solarnych, pomp ciepła, wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz ogrzewania podłogowego. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

Zobacz którzy instalatorzy pracują w danym mieście w tym województwie